Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm megkérte a kezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megkérte a kezem, én pedig azt mondtam neki, hogy "nem tudom, mit mondhatnék erre", majd azt, hogy "nem tudom, izé... nem". Nagyon megbántottam ezzel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom még a találgatások előtt, nem egy leszbikus pár vagyunk, én vagyok a férfi, viszont mindig ő "hordta a nadrágot" a lassan négy éves kapcsolatunkban. Én ennek ellenére én tökre nem úgy terveztem, hogy majd ő kéri meg a kezemet. Teljesen meglepett a helyzet, és hát ja, azt mondtam neki, amit a kérdésben is írtam, mert teljesen lesokkolt a helyzettel. Ő emiatt elsírta magát, illetve azt mondta, hogy egy pár napra haza szeretne költözni, gondolkodnia kell. Hiába mondtam neki, hogy de amúgy én össze szeretnék vele házasodni, csak ezt az eljegyzés dolgot nem így képzeltem.

Igazából az elmúlt hetekben voltak kisebb eltűnéseim, amikről nem kapott pontos magyarázatot, mert a környező ékszerüzletekben próbáltam megtalálni a tökéletes gyűrűt neki. Egyébként megvan, csak nem találtam még elég romantikus alkalmat arra, hogy megkérjem a kezét, és időközben megelőzött ugye. Én nem mondtam meg neki, hogy mire készültem, mert meglepetés lett volna. Viszont így azt hiszi, hogy amikor "eltűntem", akkor csináltam valamit a háta mögött, és hogy nincs rendben a kapcsolatunk, tehát az eltűnéseimnek köze van ahhoz, hogy nemet mondtam neki.


jún. 24. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Attól még te férfiatlan vagy, hát ti tudjátok.

Csak gyereket ne vállaljatok mert nem egészséges azt látnia hogy az anya a férfi apa meg a nő.

jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Én nem tudom miért blokkoltál le. A gyűrűt amit vettél rá kellett volna húzni az ujjára mint ő neked. Ilyen egyszerű. Kit érdekel, hogy nem jött össze a te meglepetésed mert te akartad megkérni a kezét? Ugyanúgy felhúztad volna a gyűrűt. Ezek alapján neked most többet ér az, hogy nem jött össze a te meglepid mint maga az eljegyzés - kvázi a párod.

Nem csodálom, hogy kiakadt rád.

jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Sosem tudnék annyira megbolondulni hogy én kérjem meg a pali kezét.

Ti fogyatékosok vagytok?"


Valószínűleg szegény nő elég kétségbe lehetett már esve, hogy 4 év alatt szóba sem került a közös jövő vagy csak annyit látott, hogy a párja folyton elodázza a dolgot.

Így járnak azok, akik azt hiszik, hogy az eljegyzés egy mézes-mázos rózsaszín "meglepi", ahelyett hogy felnőttként felnőtt döntéseket hoznának és megbeszélnék. Úgyis a házasság a lényeg igazából, az eljegyzés gyakorlatilag semmi.

jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 Szóba került a közös jövő, de jelenleg mind a ketten nappali tagozaton tanulunk. Azért nem egy hű de égetően sürgős kérdés az esküvő egyetemistaként, amikor épphogy már nem lakótársakkal él az ember, de még diákmunkából tartja el magát.
jún. 25. 13:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Ti ennyire nem kommunikáltok egymással?


Na, nekem ilyen ember sem kellene...


Exem volt ilyen, egy szr volt a kapcsolat, elég hamar vége is lett.

jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#11 Te idióta, attól, hogy a barátnőm a határozottabb, még nem jelenti azt, hogy ő férfi, én meg nő. Ennyi ésszel remélem nem szaporodsz, mert a kölyköd is olyan agyhalott lesz, mint te.


#15 Azért volt szr a kapcsolatod, mert a srác nem jelentette be, hogy ha meglepetése lesz számodra??? Vannak bajok.

Most be kellett volna jelentem, hogy "heló, megvan a gyűrű, el foglak jegyezni xy napon, majd lepődj meg, jó?", vagy mire gondolsz?


Egyébként nem tudom mi olyan felfoghatatlan azon, amit leírtam. Ahogy korábban is írtam, beszélgettünk a közös jövőnkről, de konkrét dátumokról nem volt szó. Csak arról, hogy jó lenne, ha xy dolog ennyi és ennyi időn belül megtörténne. Meg aztán kiegészítettem annyival a kontextust, hogy amúgy még mind a ketten nappalin tanulunk, nem arról van szó, hogy már x éve halogatás megy, miközben minden adott lenne, és hogy ezért nincsenek konkrét dátumok, tehát semmi nem támasztja alá a teóriát, hogy a barátnőm kétségbeesésből kérte meg a kezem.

jún. 26. 00:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!