Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek ha ennyire megbánto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ennyire megbántottam a párom az eljegyzés után?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy párom megkérte a kezemet és megvettük a jegygyúrúket is, az eljegyzési parti is megvolt, jöhetne a lagzi... csak az utóbbi hetekben párom furán viselkedik. persze sokat dolgozik, na de nem akar velem lenni, nem jön sehová velem, még ha ideje van akkor sem, kb 2 hete nem nyúlt hozzám, nem sexeltünk... és elment bulizni valami új barátaival.. vagyis kertipartira úgy, hogy az az egy napunk lett volna együtt. és ő engem nem is hívott mert azt mondta hogy csak pasik lesznek ott, meg egyedül kellett mennem megint mindenhova.. (bevásárlás, stb.). és mikor elment nagyon összevesztünk mert nekem rosszul esett hogy pont most ment el. tegyük hozzá hogy nekem nicns munkám, így mikor összevesztünk megkaptam a fejemhez hogy ő dolgozik, én meg nagy idegesen azt mondtam hogy biztosan van valakije. holott tényleg sokat dolgozik szegényt megbántottam..aztán erre azt mondtam hogy adjam vissza a gyúrúket és takarodjak haza.. így hazajött ittasan és azt kiabálta hogy ennyi volt, ezt vegyem komolyan... de nála ez tényleg azt jelenti hogy csomagoljak.. mit tegyek? már több éve együtt vagyunk. voltak hasonló összeveszések de azért ennyire nem... nem tudom hogy miért alakult így. hogyan engeszteljem ki? mit talájak ki hogy a kedvében járjak? mert ilyenkor pár napig hiába próbálok vele beszélgetni... előre is nagyon köszönöm!!!!
2012. ápr. 28. 21:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocsi. mármint ő mondta hogy adjam vissza a gyűrűket és takarodjak haza. szó szerint ez volt...
2012. ápr. 28. 21:57
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, azt írod ezek után pár napig nem lehet vele beszélni, hány éves 6? besértődni a gyerekek szoktak ennyi időre, másrészt eljegyez rájön hogy elkötelezi magát leissza az agyát aztán üvöltözi hogy ennyi volt. És még te akarod kiengesztelni? ezt akarod lesni/hallgatni minden nap a házasság után? meg a gyerek előtt ha lesz problémátok? elgondolkodnék a dolgokon, de biztos nem futnék úgy utána mint te...csomagolj, menj el és nézd meg megy e utánad..ha igen üljetek le és jóóól beszéljetek át mindent, mert egyikőtök sem elég érett ehhez szerintem.
2012. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 tetro ***** válasza:
100%
kedves, csomagolj és menj haza. nagyon sok dologtól megóvod magad, ha még most időben ott hagyod ezt a csávót.
2012. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket mond és még te akarsz a kedvében járni? Legyen már egy kis önérzeted, az ég áldjon meg! Én biztos úgy kidobnám, mint macskát sz@rni!

Ha meg ok nélkül viselkedik furán, akkor teljesen jogos a viselkedése alapján a feltételezésed, hogy félrekacsingat. Nincs szex, nem akar veled tölteni szabadidőt, és utána még ő ordibál, hogy takarodj...az ilyentől menekülni kell!

2012. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Te bántottad meg őt?! Kapj már a fejedhez! Ő hanyagol, levegőnek nèz, megaláz... mégis mi kell még, hogy észre vedd ki hibázott!

Most hajítsd ki, amíg nem késő. Visszaköveteli a gyűrűt, azt mondja takarodj, és még te somfordálnál vissza, hogy kiengeszteld?!

Jesszus! Totál el akarod szúrni az életed?! Mert akkor nagyon jó úton haladsz!!!!

Basszus, de fel tudnak az ilyen nők idegesíteni!!!!

2012. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért viselkedik így veled,mert ilyen vagy,ami lejön az írásodból.Másodrendű egyén vagy mellette.Vagy ott hagyod,és normális életet kezdesz,vagy tűröd ezt tovább.
2012. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

Házasság nincs tányér csörömpölés nélkül, hol nagyobb hol kisebb viták szoktak lenni!!

A kapcsolatot megoldani szokták nem kilépni belőle az első nagy vita után!

Itt mindenki rohadt könnyen tud beszélni de végül is mindenkinek más a véleménye, más az ok amiért már kilépne egy kapcsolatból!

Én a helyedben azt tenném hogy maradok, megvárom a reggelt amíg kialussza magát, kijózanodik stb!

Reggel felkelsz, nincs szükség nyalizásra az biztos, nem is légy vele flegma sem, hanem egész egyszerűen közömbös!Látszódjon rajtad egy kis harag de ne ess a ló másik oldalára!Beszéljétek meg felnőtt ésszel a dolgokat, kérdezd meg hogy hogy gondolta az esti cirkuszt,menekül az első vita után akkor még nem érett egy kapcsolatra, biztosan bocsánatot kér és elvan intézve! De beszéld meg vele hogy ti egy pár vagytok menjetek együtt, mert neked sincs más szórakozási lehetőséged és itt kész pont!!

2012. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
szerintem van valakije. azért ment el az "új barátaival" ahova te nem mehettél, meg azért nem akar veled lenni mert mással akar lenni, a szex is elég árulkodó. vagy megkapja máshol, vagy másra vágyik. az meg hogy igy sarokba szoritottad ezzel hogy azt mondtad van valakije és ilyen agresszivan reagált, rögtön feladva a kapcsolatot, szintén erre utal. szinte mint aki erre várt, hogy csaphasson egy műbalhét a semmin. ilyen rondán meg nem beszélünk azzal akit szeretünk.
2012. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb történt veled!Csomagolj és menj haza.Még gondolkodsz azon, hogy maradj?Nem kell. Aki ilyen hangnemet megengedett az irányodba,azt jobb elengedni!
2012. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
CSomagolj és menj haza! Ne hogy már te kérj elnézést tőle, amiért leszarja a fejed! Úgy mondom ezt, hogy mi összeházasodtunk anno, (ijesztően hasonló szituban, mint ti), aztán egy évvel később költöztem el. Nem volt értelme. Igenis legyenek elvárásaid és mondd is ki őket!!! Jószívvel tanácsolom! Nem lehet úgy élni, hogy meghúzod magad és reménykedsz, hogy néha kedves lesz hozzád, és nem hagy egyedül!
2012. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!