Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek ha ennyire megbánto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ennyire megbántottam a párom az eljegyzés után?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy párom megkérte a kezemet és megvettük a jegygyúrúket is, az eljegyzési parti is megvolt, jöhetne a lagzi... csak az utóbbi hetekben párom furán viselkedik. persze sokat dolgozik, na de nem akar velem lenni, nem jön sehová velem, még ha ideje van akkor sem, kb 2 hete nem nyúlt hozzám, nem sexeltünk... és elment bulizni valami új barátaival.. vagyis kertipartira úgy, hogy az az egy napunk lett volna együtt. és ő engem nem is hívott mert azt mondta hogy csak pasik lesznek ott, meg egyedül kellett mennem megint mindenhova.. (bevásárlás, stb.). és mikor elment nagyon összevesztünk mert nekem rosszul esett hogy pont most ment el. tegyük hozzá hogy nekem nicns munkám, így mikor összevesztünk megkaptam a fejemhez hogy ő dolgozik, én meg nagy idegesen azt mondtam hogy biztosan van valakije. holott tényleg sokat dolgozik szegényt megbántottam..aztán erre azt mondtam hogy adjam vissza a gyúrúket és takarodjak haza.. így hazajött ittasan és azt kiabálta hogy ennyi volt, ezt vegyem komolyan... de nála ez tényleg azt jelenti hogy csomagoljak.. mit tegyek? már több éve együtt vagyunk. voltak hasonló összeveszések de azért ennyire nem... nem tudom hogy miért alakult így. hogyan engeszteljem ki? mit talájak ki hogy a kedvében járjak? mert ilyenkor pár napig hiába próbálok vele beszélgetni... előre is nagyon köszönöm!!!!
2012. ápr. 28. 21:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a húzással megalázott téged.Hagyd ott.
2012. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%

Most komolyan onnan indult az egész, hogy ő elment haverokkal valahova, neked meg egyedül kellett bevásárolni?

Szerinted fáradtan, sok meló után melyik a vonzóbb? Bevásárolni menni, és otthon lenni, vagy haverokkal lazítani egyet? Most komolyan. Örülök, hogy nem férfi vagyok, mert hátha én is egy ilyen hisztis nőt fogtam volna ki. Persze, hogy azt mondanám neki, hogy húzzon a francba.

2012. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Most az összes csaj szét fog szedni de nekem akkor sem kerek a történet(lehet azért mert pasi vagyok...)!


Jól megvoltatok talán évekig, rendben ment a szex meg minden, aztán eljegyzett, majd telt az idő és most hirtelen 2 hétig le se sza.t Téged?

Magyarán történt egy hatalmas változás aminek nem tudjuk az okát!

Most vagy tényleg van valakije vagy van a történetben olyan sztori amit nem mondtál el. Összevesztetek, csináltál valamit, mondtál valamit stb!

Lassú elhidegülés van. De egyik napról a másikra, ok nélkül, nincs!!!!


A veszekedést meg én óvatosan fújnám föl! Hallottam és láttam párat és ott adott és kapott is mindenki!

A válaszolók úgy kezelik a dolgot mintha ez egyoldalú dolog lenne! Én nem ítélkezek hisz nem tudom Te mit vágtál a párod fejéhez és Ő mit vágott a tiedhez aminek a vége szakítás lett!


Szóval a kérdés hogy mi történt ami miatt hetekig teljesen elhanyagolt és milyen volt előtte a kapcsolatotok?

2012. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
hát ez nagyon lol, még ő van megsértődve? csomagolj, és menj haza, jobban jársz.
2012. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Még ő van megsértődve? Neked kellene őt kiengesztelni? Na ne már!

Ha szeretünk valakit akkor nem mondunk neki olyat, hogy "takarodj haza". Nem tudom a párodnak feltűnt-e, de ez eléggé megalázó egy nőre nézve.

Mot, hogy 2 hete nem szeretkeztetek az betudható annak is, hogy tényleg fáradt vagy bizony van valakije.

Az én Vőlegényem is van amikor 2 hétig 13-15 órákat dolgozik, és ilyenkor csak egy hétvégi napja szabad, és ebből kifolyólag ritkán szeretkezünk.

Igaz nálunk emiatt nincsenek gondok, viták.


Azt tudom csak tanácsolni, hogy ülj le vele és mond el mik aggasztanak, ha ő is látja, hogy gondok vannak a kapcsolatotoknál akkor nem fogja hárítani a beszélgetést.

Amúgy azt meg furcsállom, hogy lett volna 1 teljes napotok, hogy együtt töltsétek, ezek ellenére inkább az új haverjaival töltötte, itt tényleg büzlik a dolog.

2012. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

amikor egy férfi ilyet mond,az tényleg komoly

a gyűrűvel hisztiből a nők szoktak vagdalkózni

a férfiak soha.


nagyon nem stimmel valami a pasival.

elsőkörben én is nőre tippelnék.


de lehet hogy már az is elég, ha a haverok tegyük fel megtudták az eljegyzést,és irígységből őt jól felcukkolták, hogy nehogy papucs legyen, meg hasonlók, a drága párod meg bevette...


sok - sok minden lehetséges.

2012. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
jaj féleszűek....az egy másik történet, hogy mi az OKA annak, hogy ilyet mondott a pasi neki....de attól még, bármi is legyen az oka,NEM menti fel, hogy ilyen tapló bunkó volt a menyasszonyával! Ha megveri és mond egy jó okot, akkor neki volt igaza?
2012. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

amikor valaki hidegen és lekezelően viselkedik ott az okkal kell foglalkozni.


ha valaki veri a másikat, akkor az azt jelenti, hogy SEMMIBE veszi a másikat, ahol tényleg nem az okot kell keresni.


részegen pedig nem nehéz valakit felhergelni.

rossz alkalmat ragadott meg a kérdező.

2012. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

"ma 19:06"


témától kicsit arrébb, megverni nincs jó ok, de van néhány "nő" akire ráfér egy két pofon

2012. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

... persze könnyű azt írni, hogy csomagolj és menj haza, meg dobd ki őt, mint a macskát szarni - de azért kíváncsi lennék, hogy azok, akiknek ekkora szájuk van és azt mondják, hogy ezt simán megtennék, vajon ha szeretnek valakit és ez lenne a szitu, akkor tényleg megtennék-e... na mindegy, ez csak egy kis közjáték volt, amúgy a tanácsom a kérdezőnek: maradj, ne menj haza, de beszéld meg vele pár nap múlva, ha lehiggadt, hogy miért mondott ilyeneket. Mert ha valaki dolgozik, míg Te nem, annak tényleg szarul eshet, ha ilyet vágsz a fejéhez...

De csak azért kérj bocsánatot, ami tényleg a Te sarad, és valahogy azt is a tudtára kellene adni, hogy azért ő sem viselkedett éppen makulátlanul.

Sok sikert és remélem lesz lagzi! :)

2012. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!