Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzitek igazságtalannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek igazságtalannak, hogy vannak esetek amikor valakivel azért, nem lehet több, mert egy másik ember megbántotta őket és ezért rossz passzban vannak lelkileg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megismersz egy nőt/férfit. Kölcsönös a vonzalom, te esetleg szeretnél többet és tudod ha kapcsolatban lennétek megtennél mindent azért (egészséges keretek között), hogy működjön.


A másik felet azonban érte egy harmadik fél (ex/nem ex végülis mindegy) által olyan csalódás amit még nem dolgozott fel, ami miatt nincs ott fejben, lelkileg, hogy készen álljon. Csalódás érte, meg lett bántva, adott esetben át lett verve stb. És szerencsére azért vannak emberek akik nem mennek úgy bele kapcsolatokba, hogy tudják nem állnak készen.


Nem érzitek igazságtalannak, ha olyannal találkoztok akivel ezért nem lehet több?

Persze csalódás akkor is érhet, ha a másik nem szándékosan bánt meg, ver át, de mégiscsak más érzés az.


Amikor egy harmadik fél nem épp etikus viselkedése közvetetten ugyan, de a ti életetekre is kihat bizonyos értelemben.



jún. 19. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem mert ha vagyok olyan buta, hogy ismerkedek olyan egyénnel aki nincs túl az exén az az én döntésem volt. Tehát nem lehet igazságtalanság ennek fényében.
jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Igen, én homoszexuális lettem azért, mert megcsalt a barátnőm, és ez olyan szinten elvette a férfiasságom, hogy nőre rá sem tudok nézni azóta.

Pedig volt több nő is, akikkel lehetett volna párkapcsolat, de féltem, hogy ő is megcsal, ezért inkább a férfiakat választottam.

jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó utolsó, ezt ugye te sem hiszed el. Mintha döntés kérdése lenne az ilyesmi :D neked kellene a legjobban tudnod, hogy ez abszolút nem így van.
jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik az a verzió is amikor az illető túl van az exén aki megbántotta, de tanult az esetből és ezek után direkt egyedül szeretne maradni.

Nem azért mert nincs túl az őt ért sérelmeken, hanem mert most jó neki egyedül is. És akkor hiába is erőlködik az új emberke, hogy "pedig milyen jó páros lehetnénk...". Nem csak olyan verzió létezik, hogy nem dolgozta fel hogy "nem etikusan bánt vele az exe".

Pont hogy sokat lehet tanulni az általunk elkövetett hibákból is, és abból is ahogy mások bántak velünk. És bizony van úgy hogy azt mondja az ember hogy akkor most egy ideig jobb lesz egyedül. Nem kell mindig kényszeresen párkapcsolatban lenni. Még akkor sem ha a másik fél bennünk látja a magányának a megoldását.

Én is voltam már mindkét oldalon, tudom hogy ez nem jó helyzet sehogyan sem.

jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem tudom, hogy ezt honnan lehet előre tudni:D

Megismersz valakit mondjuk egy társaságban, beszélgettek, van szimpátia, van vonzalom. Ez nem olyan ami a másik homlokára van írva vagy rögtön ezzel nyitna a másik egy beszélgetést. Személyes téma, simán lehet hogy csak később derül ki.

jún. 19. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolnàm, miután neked is csak jobb, ha egy lelkileg terhelt emberhez nincs közöd.

Te nem csalódsz, neki meg lesz ideje feldolgozni a traumàit.

Nincs ebben szerintem semmi igazsàgtalan, csak nem ő a neked való.

jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy lennék vele, hogy "szar helyzet"... de nem igazságtalanság. Ha amúgy annyira érdekelne, tudnék annyit várni, amíg rendbe nem jön.
jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!