Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrűt válasszuk?

Figyelt kérdés

Enyhén szólva dilemmázunk a párommal, hogy melyik gyűrűpárt válasszuk eljegyzésre. (karikagyűrűket szeretnénk, mert később, esküvőn is ezeket szeretnénk megtartani). A gond az az, hogy mindkettő nagyon szép, de van 60.000 Ft különbség a kettő között. Az egyik 110.000, a másik ami kicsit jobban tetszik 170.000 Ft, de az a baj hogy most nem állunk úgy anyagilag hogy csak úgy simán hozzá csapjuk a 60.000-et a drágább gyűrűhöz. Meg tudnánk tenni csak hát...tudnánk hova tenni.

Itt vannak a linkek:

Ez a 170ezres: [link]

(második oldal, felülről a harmadik)

Ez pedig a 110ezres: [link]

(25.oldal felülről a 4. ha nem linkelné rendesen)


Amúgy 20 évesek vagyunk, szóval a gyűrűket is úgy néztük hogy fiatalosak, de mégis komolyak.


2010. szept. 24. 11:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első fajta van, de én nem kértem bele követ. Valahogy nekem nem tetszik úgy.
2010. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Szerintem mind nagyon szép, de ha a kettő közül kell választani, akkor amit először linkeltél.

Ha amúgy, akkor én a 25.old. felülről a 2. ill. alulról a 3.és a 2.old. felülről a 3. között vacillálnék. Bár a többi oldalt nem nézem meg :)

Sok boldogságot!! A végén pedig úgy válasszatok, hogy ezt a gyűrűt remélhetőleg egy életen át hordani fogjátok!

2010. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
Szerintem a második oldal 1. gyűrűje sokkal szebb
2010. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
25-ös old. alulról a 3. szerintem a legszebb, de a ti választottaitokból az első linkben szereplő szebb.
2010. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Ez is egy nagyon szép darab (és az ára se vészes), de a ti döntésetek.


[link]

2010. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Igen fehérarany!

Én szeretnék az enyémbe követ, ráadásul a párom nem ad alább és kijelentette hogy nem fog nekem rossz minőségű swarovskit beletetetni (volt már vele dolgunk...) hanem csakis gyémántot. Szerintem is kéne bele kő mert az úgy feldobja az egészet, és sokkal nőiesebb lesz tőle:)


Köszönöm annak a válaszolónak aki írta hogy sok ilyet látott. Hát nem tudom nem láttam még senkin, igaz nem is nagyon figyeltem, szóval mi sem ez alapján választottuk ki. De az tény hogy nagyon szép és finom eleganciájú gyűrű.

2010. szept. 24. 12:44
 27/38 A kérdező kommentje:

12:42-es köszönjük a linket!

Néztünk mi is ilyen gyűrűket, de valahogy nem minket tükrözne. Attól függetlenül szép darab és tetszik csak magunkon nem tudnám elképzelni

2010. szept. 24. 12:47
 28/38 anonim ***** válasza:
Egyébként figyelj, csak egy ötlet, elmenni a helyszínre nem tudtok, hogy próbálgassátok, mi mutat jól az ujjatokon? Lehet, hogy képen valami nagyon klasszul néz ki, és a valóságban mégse illik hozzátok, én legalábbis ruhát, ékszert, táskát... nem vásárolok internetről, mert közelről kell látni, milyen is az valójában, hogy mutat, milyen a "súlya", kényelmes-e.
2010. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Kedves 12:49-es!

De de persze mi is elszeretnénk menni megnézni, párom azt mondta még novemberben. (mert karácsonyra szeretnénk egymásnak gyűrűpárt venni) Azért nézelődünk sokat, és kérem a véleményeteket, hátha kapok még valami olyan linket amibe nagyon megtetszik egy gyűrű.

Most épp az eujewelt nézegetem

2010. szept. 24. 12:56
 30/38 A kérdező kommentje:

[link]

Ez most iszonyatosan megtetszett még, pedig tényleg kevés van amire azt mondom hogy ez igen.

Viszont lenne még egy olyan kérdésem, hogy például a képen látható gyűrűnél lehet annyi változtatást kérni hogy fehérarany legyen a közepe és a két széle sárgaarany?(mert eredetileg csak fehérarany) Szóval lehet "alkudozni" ilyen értelemben?

2010. szept. 24. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!