Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrűt válasszuk?

Figyelt kérdés

Enyhén szólva dilemmázunk a párommal, hogy melyik gyűrűpárt válasszuk eljegyzésre. (karikagyűrűket szeretnénk, mert később, esküvőn is ezeket szeretnénk megtartani). A gond az az, hogy mindkettő nagyon szép, de van 60.000 Ft különbség a kettő között. Az egyik 110.000, a másik ami kicsit jobban tetszik 170.000 Ft, de az a baj hogy most nem állunk úgy anyagilag hogy csak úgy simán hozzá csapjuk a 60.000-et a drágább gyűrűhöz. Meg tudnánk tenni csak hát...tudnánk hova tenni.

Itt vannak a linkek:

Ez a 170ezres: [link]

(második oldal, felülről a harmadik)

Ez pedig a 110ezres: [link]

(25.oldal felülről a 4. ha nem linkelné rendesen)


Amúgy 20 évesek vagyunk, szóval a gyűrűket is úgy néztük hogy fiatalosak, de mégis komolyak.


2010. szept. 24. 11:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
szerintem szép a második is, az olyan modernebb :)
2010. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igen, azért fogott meg minket is "B" tervként:)
2010. szept. 24. 11:46
 13/38 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon egyik sem jön be. a 2.oldalról, felülről a harmadik [amit először mondtál] az nem rossz, de aztán kijavítottad magad, és hát a másik 2 nem nagyon tetszik, de a 2 közül az olcsóbb tetszik jobban...
2010. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Tényleg, most hogy így témánál vagyunk, kinek volt még ilyen lánykérés, hogy előre megbeszélték és együtt vettek gyűrűt?:)
2010. szept. 24. 11:48
 15/38 anonim ***** válasza:

Nekem spec. ezek közül egyik se tetszik, ha viszont nektek fontosabb a drágább, akkor gyűjtsetek még rá és inkább várjatok még egy kicsit, hiszen a tiétek lesz, ti fogjátok hordani.


Ami nekem tetszene innen:

5. oldal 9.

8. oldal 7.

9. oldal 3.

10. oldal 4. és 10.

12. oldal 1. és 2.

Tovább nem néztem.

2010. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

A 170 ezer forintos gyűrűk tetszenek nekünk is, én hozzáadnám azt a 60 ezer forintot, mert ha az olcsóbbat venném meg és ránéznék folyton az jutna eszembe, hogy nem azt a szép 170 ezer forintos gyűrűpárt vettük meg.

Én a karika gyűrűhöz sem ragaszkodok, azért mert az végtelen a kapcsolat megszakadhat attól még.

[link]

2010. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen teljesen igazad van. Szerintem is a drágább lesz.

Nagyon sokat segítettetek!Köszönjük!:)

És jöhetnek még válaszok a másik kérdésre is!:)

2010. szept. 24. 12:03
 18/38 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagyon szép,gondolom ez életben nem szürke,hanem fehér arany.:)

Ha különlegeset akartok akkor a 2.

Az első az elég gyakori legalábbis sok ilyen kinézetűt láttam már.

2010. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
a 2. a férfiaknak nem mindig áll jól ha túl csillogó,a második szolidabb,ja és a tied köves legyen az olyan szép
2010. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Mi is együtt vettük meg.A férjemmel ugy gondoltuk,hogy mivel egy életen át szeretnénk hordani,akkor olyan legyen ami mindkettőnknek tetszik.Igy együtt választottuk ki,jó sok helyen megnéztük de sikerült,3 színű a miénk is.
2010. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!