Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan, aki nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem is sejtette a gyűrűt?

Figyelt kérdés

Mi 4 éve vagyunk együtt, beszéltünk már arról, hogy együtt szeretnénk leélni az életünket -házasságban-. Mivel már megérett az idő a dologra: nem lenne meglepetés a gyűrű. Nem azt várom minden alkalomkor vagy hasonlók, de már az évfordulós ajándék és minden hasonló gyűrű-gyanús, tehát ott van a pakliban hogy az lesz. Ha esetleg elvisz vacsizni, vagy bárhova: akkor megfordul az iyesmi az ember fejében, annál is inkább, mert az ilyennemű tevékenységek nem mindennaposak nálunk. Talán csak akkor tudna meglepni, ha mondjuk egyik hétköznap délután a munkából hazatérve letérdelne elém :) Mert ugyebár akkor fáradt arcot vár az ember és nem gyűrűt :) Hangsúlyozom ismét, hogy nem a gyűrűt várom, csak mivel esedékes a dolog ez is opció.

Volt még valaki így? Vagy van itt olyan, aki abszolút nem is sejtette a "kézkérést" amikor az megtörtént?


2011. okt. 19. 08:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, hogy ezen agyalsz. Tehát ha elmentek a mekibe, lánykéréshez öltözöl? -.-"

Lehet, hogy csak plusz 2 év után fog megkérni,addig meg megkattansz, ha minden pillanatban ezt lesed...

Én tudtam a lánykérésről, mivel nem szeretem a meglepit, és csak tetszik, amit én választhatok ki... ennek ellenére boldog házasságban élünk 5 éve.

2011. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk (5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk) épp mos jön a pocaklakó, 14-én volt a szülinapom, és megbeszéltük, hogy semmilyen ajándék, torta nem kell, mert gyüjtsünk a babára. 14-én hazaállitott egy rózsával, és mondta, hogy sajna csak erre futotta! Mondom oké, hiszen megbeszéltük! Egyszer csak kb 3-4 perc mulva elővett egy dobozt a zsebéből, és szó nélkül a kezembe nyomta. Néztem bután, mondja nyisd ki. Kibontom, benne a piros ékszertartós doboz. Nah, ott rendesen meglepődtem, és gyönyörü gyürü benne. Sirva fakadtam, és akkor kivette a dobozból és megkérte a kezem. Ugy remegett a kezünk, alig tudta felhuzni. Meglepett nagyon, mert szó seem volt házasságról!! :)
2011. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Én nem sejtettem. A saját szülinapján kérte meg a kezemet (ajándékozott magának egy menyasszonyt, ahogy mondta), nem számítottam rá. A saját szülinapomon vagy még inkább karácsonykor számítottam volna rá inkább.


Szerintem ne agyalj ezen és ne várd minden éttermes alkalomra, mert saját magadat fosztod meg a meglepetéstől.

2011. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Hungy ***** válasza:
92%
Én egyáltalán nem is sejtettem a gyűrűt, még csak nem is gondoltam rá. De aztán a barátnőm mondta, hogy most elmegyek, és veszek neki egyet, és megkérem a kezét. Úgyhogy így tettem. Ez 12 éve volt. :)
2011. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A vacsizást nem mekire értettem, gondolom ez átjött sokaknak. Étteremre gondoltam, mivel ilyesmi csak nagy ritkán fordul elő, a házi kaját szeretjük igazán. Mekibe nem járunk amúgy sem.
2011. okt. 19. 09:09
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
Hát a 09,08-as pasi elég messze van még az esélyegyenlőségtől...
2011. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Hungy ***** válasza:
90%
Biztosan esélyegyenlőséget akartál írni? Gondolkozz csak még egy kicsit rajta. :)
2011. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy varárnap reggel bele volt szuszkurálva egy darab kakaós kalácsba. Nagyon cuki volt.:)
2011. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Bármikor vehet neked egy köves gyűrűt,és megkérheti a kezedet. De ettől még nem leszel valóban a menyasszonya,és ő nem lesz vőlegény. Csak te hiszed majd magad annak. Kapsz egy szép ékszert,és ennyi.

Ha mindkettőtöknek vesz karikagyűrűt,és kitűzitek az esküvő napját,akkor számíthatsz a házasságra.

De ha 4 év alatt nem látta ennek szükségességét,akkor ne is nagyon várd.

2011. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

"A vacsizást nem mekire értettem, gondolom ez átjött sokaknak."

ööö én meg azért vittem le a szintet egy mekire, hogy tényleg ne várd a legkisebb kimozdulástól a lánykérést, mert ha mégis 1-2 év mire bekövetkezik, addigra megkattansz, vagy pont kiábrándulsz a szerelmedből..

Sugalld neki, hogy szeretnéd, és kész. Majd ő eldönti milyen meglepi lesz, de tényleg nem lesz már meglepi, ha folyton ezen túráztatod magad. Így értettem..

2011. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!