Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan, aki nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem is sejtette a gyűrűt?

Figyelt kérdés

Mi 4 éve vagyunk együtt, beszéltünk már arról, hogy együtt szeretnénk leélni az életünket -házasságban-. Mivel már megérett az idő a dologra: nem lenne meglepetés a gyűrű. Nem azt várom minden alkalomkor vagy hasonlók, de már az évfordulós ajándék és minden hasonló gyűrű-gyanús, tehát ott van a pakliban hogy az lesz. Ha esetleg elvisz vacsizni, vagy bárhova: akkor megfordul az iyesmi az ember fejében, annál is inkább, mert az ilyennemű tevékenységek nem mindennaposak nálunk. Talán csak akkor tudna meglepni, ha mondjuk egyik hétköznap délután a munkából hazatérve letérdelne elém :) Mert ugyebár akkor fáradt arcot vár az ember és nem gyűrűt :) Hangsúlyozom ismét, hogy nem a gyűrűt várom, csak mivel esedékes a dolog ez is opció.

Volt még valaki így? Vagy van itt olyan, aki abszolút nem is sejtette a "kézkérést" amikor az megtörtént?


2011. okt. 19. 08:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%

nem tudom miért olyan fontos egy gyűrű.

manapság szerintem sokkal nagyobb boldogság, ha boldogságban szeretetben éltek a pároddal. ha ez megvan, akkor a gyűrű mellékes. szerintem.

2011. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

Úgy látom ebben a kategóriában sem lehet hasznos választ írni...

Kezd tele lenni a hócipőm ezzel az egész oldallal, úgy ahogy van!

2011. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem sejtettem, hogy a páron ép gyűrűben sántikál.

Több, mint 1,5 éve voltunk együtt amikor megkérte a kezem. Tudtam, hogy meglepire készül, de nem gondoltam a gyűrűre, mivel már hetek, és hónapok óta ácsingóztam egy nagy szoba szökőkútra és mikor a lánykérés történt, előtte 1 héttel láttunk egy gyönyörűt így ebben a hitben voltam, hogy az lesz.

Ez volt a legeslegsebb meglepetés ami csak érhetett.


21 éves menyasszony.

2011. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem várt gyűrű van bal kezemen (persze a jobbos már közös választás volt)... :)


Elmentünk egy hosszú hétvégére, Pécsre. Első este sétáltunk a városban, amikor is kijelentette, h hát ő hozott egy lakatot nekünk, tegyük fel arra a kapura, ahova szokták a szerelmesek. Úgy örültem, majd' elolvadtam. Aztán, miután felkerült a lakatunk, közölte, h hozott ő még valamit nekem. Elővette a dobozkát, és megkérdezte, h lennék-e a felesége. Kb 100-szor elmondtam, h IGEN, IGEN, IGEN, IGEN!!!! :))

2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs gyűrűm:(Eddig nem is tünt fontosnak,igaz néha gondoltam rá,de nem volt nagy jelentősége.

Sajnos nekem volt egy válásom már,igaz az még diákszerelemből lett házasság.Sajnos 5 év után elváltunk.

Párommal beszélgetünk a gyűrűről ,házasságról.De nekem már nem olyan fontos ez.Neki nem tudom mennyire de gondolom neki se volt fontos ,mivel nem kaptam gyűrűt.Igaz nagyon pénzünk sincs rá.Mivel nevelünk 2 gyermeket,fizetjük a ház törlesztöt.De nekem valahogy nagyobb bizonyiték a szerelmére ,hogy neveli az "én "fiamat és hogy akart egy közös babát.Sokan mondták,hogy felcseréltük a menetett,Elöbb lett gyerek mint eljegyzés---házasság.Nem tudom nekem eddig így jó volt:)De most elgondolkodtam,lehet akarok én is gyűrűt:) :P 26/N

2011. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem a gyűrű nem olyan fontos... :) inkább a boldogságon agyalj, ne a gyűrűn! :)
2011. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!