Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrűt válasszuk?

Figyelt kérdés

Enyhén szólva dilemmázunk a párommal, hogy melyik gyűrűpárt válasszuk eljegyzésre. (karikagyűrűket szeretnénk, mert később, esküvőn is ezeket szeretnénk megtartani). A gond az az, hogy mindkettő nagyon szép, de van 60.000 Ft különbség a kettő között. Az egyik 110.000, a másik ami kicsit jobban tetszik 170.000 Ft, de az a baj hogy most nem állunk úgy anyagilag hogy csak úgy simán hozzá csapjuk a 60.000-et a drágább gyűrűhöz. Meg tudnánk tenni csak hát...tudnánk hova tenni.

Itt vannak a linkek:

Ez a 170ezres: [link]

(második oldal, felülről a harmadik)

Ez pedig a 110ezres: [link]

(25.oldal felülről a 4. ha nem linkelné rendesen)


Amúgy 20 évesek vagyunk, szóval a gyűrűket is úgy néztük hogy fiatalosak, de mégis komolyak.


2010. szept. 24. 11:29
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, a 170ezresnél 2. oldalon felülről a 4.!
2010. szept. 24. 11:31
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az első jobban tetszik.
2010. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan idegenek válaszától fog függni,hogy melyik gyűrűt válasszátok? Hiszen pont ennek az ékszernek a választása csakis kettőtökre tartozik..

A kérdésed is értelmetlen hiszen megírtad nincs + 60 ezer forint amit kidobhattok..Így miért nehéz a döntés??

2010. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon szép, de "sajnos" az első nekem is szebb!:)
2010. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Kriszti83 ***** válasza:
A párom 24, én 22 voltam amikor összeházasodtunk. Sima, egyszerű karikagyűrűket választottunk, aszem 30 e Ft-ba sem került a kettő összesen (5 éve). Nem az a lényeg, hogy néz ki, mennyibe kerül. Mindegy melyiket választjátok, egyébként egytől-egyig gyönyörűek.
2010. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, de őszintén szólva szerintem az igazi a teljesen síma karikagyűrű. Pl Ez: [link] Semmi minta, semmi kő. A karikagyűrű a végtelent szimbolizálná, ha kő vagy minta van benne, akkor a végtelen ugye megtörik :)
2010. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Amit először rosszul írtál nekem az tetszik legjobban. (2.oldal 3 kép)

Utána az amelyik a 25 oldalon van.

És a harmadik nekem nem nagyon jön be.

2010. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%
Csak ti tudjátok mennyire költekezhettek, de a helyetekben, ha megtehetitek ( mégha lenne is máshol helye a pénznek, de onnan nem hiányzik, nem okoz megélhetési gondot) biztosan megvenném azt, ami igazán tetszik! - hisz egyszer vesz ilyet a ember, s mindketten a drágábbat szeretnétek, nehogy már sokáig az jusson eszetekbe a gyűrűről, hogy igazán nem is ez tetszett...
2010. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Hú először is köszönöm a válaszokat:)


"Komolyan idegenek válaszától fog függni,hogy melyik gyűrűt válasszátok? Hiszen pont ennek az ékszernek a választása csakis kettőtökre tartozik..

A kérdésed is értelmetlen hiszen megírtad nincs + 60 ezer forint amit kidobhattok..Így miért nehéz a döntés??"


Kedves válaszoló! Van mindkettőre pénz, csak szivesebben költenénk másra azt a 60ezret. És nem azt mondtam hogy a válaszolók döntik el, hogy mi majd melyiket vesszük meg, hanem csak segítetek azzal, hogy elmondjátok ti mit tennétek. Ebben az esetben, hogy hozzá raknátok-e azt a plusz 60ezret mondván hogy ilyen dologban nem számít, vagy nem.


Többi válaszolónak pedig nagyon köszönöm, mert nagyon sokat gondolkoztunk rajta, és nekünk is az első tetszik jobban!:) Lehet tényleg nem kéne most ezzel a plusz 60al foglalkoznunk. Hisz ez egy olyan dolog amit életünk végéig hordani fogunk.

2010. szept. 24. 11:42
 10/38 A kérdező kommentje:
11:40-es második! Teljesen igazad van! Ne úgy emlékezzünk a gyűrűre hogy hát igen, akkoriban bután elanyagiasodtunk és mára már megbántuk!:)
2010. szept. 24. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!