Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány éve vársz arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éve vársz arra, hogy megkérje a párod a kezed?

Figyelt kérdés

Írjátok oda azt is, mióta vagytok együtt, és most hány évesek vagytok... kíváncsi vagyok a válaszokra nagyon!!!

Nekem egyébként 3 éve van élettársam, még nem volt lánykérés.

21/L, párom 27/F


2010. szept. 15. 18:17
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Olvasom, h mások is szóba hozzák a párjuknak az eljegyzést. Ez nálunk is megtörtént, csak ez nekem olyan ciki, h szóba kell hoznom, mert egyáltalán nem így képzeltem el az egészet. Én azt szerettem volna, ha meglepetésként ér, csak ugye 6 év után már nem olyan könnyű türelmesen várni a meglepetést. Egyébként együtt élünk, az esküvőt nem erőltetném nagyon, de ez a gesztus nagyon jólesett volna nekem. Ma már ott tartok, hogy nem érdekel a téma, nem nézegetek ruhákat,frizurákat, stb.

(előző voltam, 27L)

2010. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve várom :) Nagyon szeretem!!! :) Én 20 leszek, ő 23. Másfél éve vagyunk együtt :) :D Tudom furcsa, de ez lenne minden álmom, ha megkérne, hozzámennék, gyerekek, örök szerelem :) jaaaj, egyenlőre csak álom, mert mindketten egyetemre járunk, meg ugye fiatalok vagyunk még... de annyira szeretem!
2010. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

elvileg a pasit soha nem szabad ezzel nyaggatni, mert akkor visszahúzódik és fél.

úgy kell mindent csinálni, hogy a pasi azt higyje, hogy az eljegyzést ő akarta, ő nyerte el.

tehát pont azt kellene neki felvillantani, hogy nekünk ez nem fontos Vele, mert nem méltó arra.

egy pasi mindig akkor akar szorosabbra fűzni egy kapcsolatot, amikor FÉL. fél, hogy elhagyják, fél, hogy ők nem is olyan fontosak nekünk, félnek, hogy nincs szükségünk rájuk. amikor kezdi sebezhetőnek érezni magát, akkor áll fel, és harcol értünk!

Ajánlom mindenkinek ezért a "Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak" c. könyvet.

A rossz lányok alatt a könyv magabiztos nőt ért.

aki nem nyalizik egy pasinak, ha az nem érdemli meg.

pl amikor kedvesünk kezd minket hanyagolni, nem nekünk kell a kapcsolatot feldobni, hanem nekünk még annál is jobban hanyagolni kell őt, sőt akár le is lépni. és akkor fog udvarolni, stb.

mert ha ellenkezőleg, direkt fel akarjuk őt dobni, akkor nyert ügye van, azt látja, hogy a kisujját sem kell miattunk mozdítania, mintha jutalmaznánk azért, amilyen hűvös.

és stb stb

2010. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

össze akarunk költözni, tőlem akar gyereket.

én 20/L ő 27/F.

vágyom rá, nagyon jólesne, mindig mikor valami ünnep jön, megfordul a fejemben, h na majd most...:)

de eddig még nem:)

de nem baj, mert nem volt házasságpárti mikor összejöttünk, azt mondta h ő soha nem házasodik meg, de azóta mondta, h engem elvenne feleségül:)

nekem ez elég, a gyűrű meg majd jön.

2 éve vagyunk együtt.

2010. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
kedves 27-L, miért buktad volna el a babaprojectet? Nem csak huszonévesen lehet szülni.Ott vannak még az egész harmincas éveid is,nyugi! Simán van időd. :)
2010. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

mi fél éve vagyunk együtt, tudjuk, h mi egymásnak vagyunk rendelve... :)szal én nagyon várom az eljegyzést, persze még korai. meg nálunk kicsit bonyisabb a dolog, mert ő angol :) kint élek Angliában, de most úgy jött ki, hogy ő hazament 12 órányira innen ahol én lakom, és csak jövőre költözöm a környékre, ahol ő lakik. most fog csak elkezdeni munkát keresni(eddig tanult) és mivel tudom, h milyen megfontolt, h pl nem szeretne a szüleivel együtt lakni házasság után, hanem külön házat szeretne,valamint a master-jét befejezni még, ezért még szerintem nem most lesz ez. Mielőtt elment, mondtam neki h szeretném, ha te lennél a férjem. mondta h ő is ha én a felesége. És megkérdezte h na akkor most majd várni fogok a pillanatra, amikor megkér?:) De mindketten tudjuk, h a semmibe nem lehet megházasodni, bármennyire is romantikus, stb, reálisnak is kell lenni.


23/l & 22/f

2010. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
17:22-nek: Oké, lehet, hogy van olyan, aki 35 évesen szülte az első gyerekét és semmi baja nem lett se neki, sem a babának. 30 fölött szülni az első gyereket kockázatosabb, nem beszélve arról, hogy a test sem regenerálódik olyan gyorsan, mint huszonévesen. (igen, ott marad a megereszkedett bőr a hason, a mellen, és visszafogyni sem olyan könnyű már) Ja, és fiatal anyuka szerettem volna lenni és fiatal menyasszony. Na meg a fehér ruha is csak fiatal lányon mutat jól.
2010. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Ja, és a legfontosabb: 30-on felül már nehezebb teherbe esni, sőt, rengeteg olyanról tudok, akinek nem sikerült. A tb három in vitro megtermékenyítést finanszíroz, a többi önköltség. Ezt nem biztos, hogy megengeedhetjük mejd egy lakáshitel mellett. Ezért írtam, h lecsúszok a babaprojektről, ha nem kapok észbe időben.
2010. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

én kérdeztem hogy miért csúszol le...értem akkor,az indokokat olvasván. Hű,mások vagyunk,érdekes ennyi eltérő véleményt olvasni,én meg pont azon izéltem sokszor, mikor hosszabb kapcsolatban voltam, hogy nehogy fiatal menyasszony legyek,mert még élnem kell :D mármint házasság előtt

Vicces :)

na de csak 27 vagy,szóval még szülhetsz 30 előtt ha belehuzol a párkeresésbe! Drukkolok!

2010. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!