Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány éve vársz arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éve vársz arra, hogy megkérje a párod a kezed?

Figyelt kérdés

Írjátok oda azt is, mióta vagytok együtt, és most hány évesek vagytok... kíváncsi vagyok a válaszokra nagyon!!!

Nekem egyébként 3 éve van élettársam, még nem volt lánykérés.

21/L, párom 27/F


2010. szept. 15. 18:17
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
legutolsó válaszadó! a párom is pont így van ezzel! Minek össze HÁZasodni, ha nincs saját házunk, csak albérletben élünk? Értem is, meg nem is ezt az álláspontot. De a leánykérés tényleg meglehet hamarabb, ha csak azt nézed, hogy ha felvet a pénz, akkor is legalább egy év megszervezni a nagy napot. 2-3 év jegyesség a legtöbb párnál megvan, de ha valakinél hosszabb, az se különleges eset. Jaj, ezek a férfiak... talán nem is ők a hibásak, a leendő apósnak kellene odacsapni az asztalra.... :)
2010. szept. 16. 14:20
 32/49 anonim ***** válasza:

9 éve leszünk lassan együtt,de nálunk én vagyok az, aki nem akar házasodni. Nem vagyok biztos benne, h vele akarom leélni az életem,még meg szeretnék ismerni másokat is.

28/L

2010. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 és félév után beszéltünk már többször is róla de mindig csak az lett a vége hogy majd jók vagyunk így.

Aztán egy nap akkor legyen nem volt nyálas letérdeplős lánykérés sem gyürű csak beszélgettünk és mondta hogy miért ne házasodnánk össze úgy is már rég óta együtt vagyunk és sok mindent átéltünk és egymás mellett maradtunk.

És sajnos a nagyszülök sem élnek örökké és az nekik fontos lenne hogy lássanak minket összeházasodni.

Elötte pár héttel halt meg tatám ezért is mondta ezt.

és ezután kb 1 hónap múlva mondtuk ki az igent.

Bár ennek még csak 2 hónapja de boldogok vagyunk hogy így történt.

2010. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

a pasikat érdekes eljegyzésre motiválni kell

pl egy kolleganőm úgy csinálta, hogy vett egy dobozt, letette az asztalra leült és bárgyún nézett a párjára az üres doboz felett

másnap megkérte a srác :)

2010. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 audryenne válasza:
Hát én nem várok gyűrűre. Van barátom 2 és fél éve, és nagyon szeretem, de ismerem...és ha reálisan nézem a dolgot, nem vele szeretnék családot alapítani, mert szerintem soha nem fog felnőni eléggé.
2010. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
3 éve vagyok együtt a barátommal. Hát régóta foglalkoztat engem is a gondolat, mindketten szeretnénk ha közösen mint férj és feleség élhetnénk együtt, de jelenleg csak szavakban mondjuk el, mennyire is szeretjük egymást. Én szeretném felvenni a nevét és szeretném minden barátommal,családtagommal megünnepelni azt hogy hivatalosan is egymáshoz tartozunk. Mindenkinek más a gondolkodás módja, van aki megelégszik azzal hogy élettársak, én házastárs,feleség,anya szeretnék lenni. 19/N,22/F
2010. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Vicces nézni, hogy néhány ember hogyan gondolkodik.


Kislány koromban soha nem képzeltem el, milyen legyen majd az esküvőm, hogy hogy fog kinézni a férjem, hány gyerekem lesz. A szerelem soha nem is érdekelt, senki nem volt elég különleges ahhoz, hogy szeressem, hogy annyira belessek, hogy tervezzem vele a jövőmet, azt gondoljam, igen mellette akarok megöregedni.


Aztán belépett az a férfi az életembe, aki mellett tervezni kezdtem, egy hónap után kíváncsian kerestem rá az esküvői ruhákra, a gyűrűkre, aztán persze gondosan törölgettem az előzményeket, nem akartam, hogy célzásnak vegye, hisz én sem annak szántam. Elmentünk nyaralni, és a tengerparton megkérte a kezem, szilveszterkor esküdünk meg.


Nem vártam rá, de tudtam, hogy ő lesz az. És nagyon remélem, hogy sírig fog tartani :)

2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

nekem akkor hozakodik elő az eljegyzésre való célozgatással, amikor el akarom hagyni és fogadkozik, hogy megváltozik

amíg minden happy, valahogy nem kerül szóba

hm.

2010. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

2 éve voltunk együtt, amikor előszür arra gondoltam,hogy jöhetne már a gyűrű (akkor 20 éves voltam, ő 22)

3 évig vártam, többször is szóbahoztam, de ő nem akarta.

Sajnos szakítás lett a vége, így talán jobb is.

(bár hozzátartozik, hog ymindvégig bíztam benne, hogy ő lesz a férjem egyszer)

2010. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Hát én sem leszek már hamvas menyasszony, de lehettem volna, mivel 27 éves vagyok, párom 29. 6 éve vagyunk együtt és még nincs előrelépés a témában. Valaki írta, hogy a lakásvásárláshozvan kötve az eljegyzés. Nálunk is ez a helyzet. Ha szóba kerül az eljegyzés, mindig az van, hogy ha majd meglesz minden(lakás, kocsi, stb.) CSakhogy ez akár 5 év is lehet. Na most gondolhatjátok, h ebben a tempóban a házasságig és a gyerekvállaláig mikor jutok el...Én megértem, hogy Ő ráér, mivel 40 évesen is lehet férj, apa, de nekem erre csak a húszas éveim vannak. Annak meg már a végén járok. Szóval nagyon úgy tűnik, hogy bukom a "hamvas menyasszony fehér ruhában" projektet, de a gyerekprojektet is:(((
2010. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!