Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 17 evesen eljegyzes?! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evesen eljegyzes?! Mi a velemenyetek?! Ti igent mondanatok ha 17 evesen megkernek a kezedet?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 10:57
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%

Nekem is 17 évesen volt az eljegyzésem,ma már 28 éves vagyok és még mindig a párommal vagyok,aki két éve már a férjem és azóta van egy gyönyörű 8,5 hónapos kisfiúnk.

Szóval nem kizárt,hogy egy kapcsolt ami 17 évesen kötetik kitart.

2010. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem, mert az eljegyzést házasság követi, különben semmi értelme az egésznek, akkor inkább hord a gyűrűt nyakláncon, szerintem az egy szép gesztus.

Vagy jövőre férjhez akarsz menni?

Amúgy ezt sem tartom túl jó ötletne, mert a következő 4-5 évben még nagyon sokat fogsz áltozni, jobb azt kivárni.

2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

"Nem, mert az eljegyzést házasság követi, különben semmi értelme az egésznek..."

ebben benne van minden!!

2010. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
szia! Az én barátnőm 39 éves, és 17 volt, amikor házasodott! 2 gyönyörű fiú gyerekük van, a barátnőm pedig egy elismert szakember (a férje is az, ezt csak azért írtam, mert egy példa, hogy nem ment a tanulás rovására a házasság) és tudd: bármikor kiszállhatsz bárhonnan, de mindig érdemes lesz küzdeni. Sok sikert a döntéshez. 23/L
2010. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Ja és a lényeg lemaradt: ) 22 éve még mindig olyan szikra van közöttük, amit mások is észre vesznek. és van 2 gyönyörű gyerekük. De hát te tudod, neked kell érezned, hogy le tudnád-e élni vele az életed, vagy nem. Viszont csak ez az egy életed van, tehát érdemes jól választani!
2010. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Ha egy fiú ilyen hamar megkéri a kezedet akkor az za ő magabizonytalanságának a jele (fél h nem talál mást) és siet.

Azt mondom még éld az életed, és 20 éves korod előtt ne kötelezd el magad.

(28/F)

2010. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!