Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 17 evesen eljegyzes?! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evesen eljegyzes?! Mi a velemenyetek?! Ti igent mondanatok ha 17 evesen megkernek a kezedet?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 10:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
NEM!
2010. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
15éves voltam amikor össze jöttünk, 16 éves voltam mikor megkértekérte a barátom a kezem, igent mondtam azóta eltelt jópár év még mindig együtt vagyunk!
2010. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

az egyetemig nem ajánlanám, mert ha nem ugyanoda mentek, akkor a távkapcsolat nagyon nehéz lesz. főleg ha a párod 1-2 évvel idősebb, mert akkor nálad nem lesz változás, de neki egy teljesen más helyzet lesz.

velem a barátnőm 1 hónappal az egyetem kezdete után szakított, mert nem bírta, hogy hetente csak egy napot tudunk együtt tölteni.

2010. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
17 évesen? Túl korai. Még össze se költöztetek. Együtt lakva ismeri meg igazán egymást két ember. Majd 21évesen mikor már 4 éve éltek együtt akkor mondj igent. Én nem tervezek ilyen eljegyzést majd csak később, kitudja mit hoz ez az Orbán rezsim 22/f
2010. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Meggondolnám!
2010. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:

Szia

23 éves vagyok én 15 éves voltam, mikor összejöttem a párommal, van 1 kislányunk, aki 20 hónapos és most várjuk novemberre a második kislányunkat. Meg kérte 20 évesen a kezemet de még nem vagyunk most sem összeházasodva. Nem fontos nekünk a papír. De a kérdésedre válaszolva 17 évesen én is Nemet mondtam volna.

2010. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

ezerszer is igent mondanék,azaz mondtam,mert el vok jegyezve szóban,és nem sokára lesz egy hivatalos is.



17L

2010. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A parom 6 evvel idosebb, igy a tavrol nincs vita.

Es felkeszulve erzem mar magamat erre a hercehurcara.

Es legszivesebben az egesz vilagnak elmondanam hogy mennyire szeretem.

Es kiismertuk egymast hisz szinte minden nap egyutt alszunk elunk midnen :)

Varok meg valaszokat kivancsisagbol.

Koszi eddigieket is.

2010. szept. 16. 13:09
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés, egy gyűrű. Semmi más. Másnap nem fog szárnyad nőni. Bármikor leveheted, és azt mondhatod kiszállsz a kapcsolatból. Ha úgy tekintesz rá, mint egy kedves gesztus a kedvesedtől, akkor szerintem nyugodtan mondhatod az Igent. Ha bilincs, akkor semmiképp ne menj bele.

Bár én sokkal idősebb vagyok, de a mikor a kedvesem eljegyzett, aznap nagyon örültem neki, másnap elgondolkodtam a dolog rossz oldalán is. Ezt a kedvesem észrevette, leültünk, és megbeszéltük. Elmondta, hogy ez nem egy vasgolyó ami egy helyre húz, ez csak egy jelkép, hogy szeretne majd elvenni, és ne ijedjek meg bármikor úgy gondolom, levehetem. Ezt tisztázva semmi bajom nem volt, és azóta is imádjuk egymást.:)

2010. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!