Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-ről (Samsun...

Samsung Galaxy Ace-ről (Samsung S5830) mi a véleményetek? Várható árára mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Ha már valaki nagyon benne van arról is mondhatna vmit h a 800MHz-es procija mennyire marad le az 1GHz-esektől.
2011. jan. 26. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem is lenne baj, de a kijelzője nem versenyképes. Ha beletennének egy 800×480-as kijelzőt, nem is kell amolednek lennie, elég, ha TFT, máris csábítóbb lenne.
2011. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek üzenném, hogy a Galaxy Ace-ben 3.5 inches TFT képernyő van, amely igaz h HVGA felbontású, de kapacitiv technológiával készült, tehát nagyon is jó a képernyője is. Mivel ez a telefon nem a felsőkategóriások éllovasa lesz, azért az ára sem fog magasan kezdődni, szerintem egy jó középkategoriás lesz, 60-70-80 ezer Forinttal. Ezért az árért ennél jobb képernyő nem is kell, főleg, hogy az egyszerűbb felhasználóknak fogják árulni. A telefonról az a véleményem, hogy nagyon korrekt, kiváló specifikációi vannak, Android 2.2-vel érkezik (amelynél jobb, jelenleg nem is lehetne), a 800 Mhz-es processzor bőven elég lesz, hogy a telefon gördülékenyen funkciónáljon!!! Jelezném ez nem Galaxy S lesz, tehát ne a legjobbat várjuk tőle, de szerintem ha egy jó árral skálázzák be, kiváló készülék lehet. Nagyon is rendben van a telefon kivül-belül. Senkinek semmi panasza nem lehet a Samsung galaxisának új csillagára, mert hangsúlyozom, nem Galaxy S árral fog jönni, ezért nagyon is csábitó lehet és a specifikációkban messze veri a konkurens ZTE Blade, LG GT540, htc Wildfire, SonyX8 .... szériát!
2011. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Am lemaradt, hogy az előzőnek még üzenném, hogy amihez nem értünk, abba ne böfögjünk bele, főleg ne ilyen felesleges és lehetetlen dolgokkal, majd akkor, mikor te leszel a Samsung egyik mérnőke, fejlesztője!!!
2011. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nana, álljon meg a menet. Értek hozzá. És Bladem van. Tehát ez 60-70-80 ezer forinttal soha nem lesz a Blade versenytársa, mikor abban 36 ezerért 800×480 van. Főként ezért vettem meg. Tehát ha valaki kicsit is ért hozzá, 480×320-al nem fog mobilt venni már. Ha ebben is 800×480 lenne, mondjuk 45-50 ezerért, akkor lecserélném a Bladet. Így labdába se rúghat a kicsit is racionális vásárlóknál.


Mellesleg volt szerencsém a Samsung egyik hazai értékesítési vezetőivel beszélni többször is, a Galaxy Tab bevezető marketingkampánya kapcsán, és ők nem értenek hozzá...

2011. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod van mikor a minőséget is meg kell fizetni, habár én is ajánlom a ZTE Blade-t mindenkinek, mert addig van kenyerem!! :D:D Mert, hogy mindennap kapunk belőle éppen eleget, az biztos! Pixelhiba, képernyő optikai törés, akkumlátor hibák, szoftver futtatási problémák............ Te sem választttad volna a Blade-t, ha annyiért kaptál volna jobbat. Nem azt mondom, mert azért az árért korrekt tudást kipvisel, csak rengeteg negativ visszajelzések vannak róla. Én meg ebben a kérdésben mondtam, hogy nem értessz hozza, mivel azt mondtam, hogy jobb lenne bele egy TFT képernyő. De hiszen az van benne, tehát még specifikációt sem láttál róla!! Akkor meg h alkotunk véleményt? Igen, jobb lett volna bele egy nagyobb felbontású képernyő, de egyelőre nem mi vagyunk a fejlesztők. Am az Ace specifikációival mégis mit gondolsz, melyik kategóriába lesz?? A Galaxy S-ek között?? Nem. És a ZTE Blade-el tudásban egy kategória (kicsivel talán jobb), de h árban nem lesz az az biztos!! Úgyanis a minőségi anyagok, azok nem kinai olcsó alapanyagok. És tényleg ne sértődj meg, mert minden tiszteletem a ZTE Blade tulajoké, amiért okosan vettek jól használható készüléket, de azért valljuk, be h a Blade kissé le van árazva, az igazi vetélytársai magasabban mozognak. Hát az Ace is ilyen lesz.
2011. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Függetlenül jó helyen 75ért már kapsz!
2011. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, 80-ért
2011. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én tegnap vettem 62 000 Ft-ért kártyafüggetlenül fehér és fekete hátlappal, ugyanis nagyon jókat hallottam/olvastam róla...eddig a tapasztalataim is nagyon jók! :)
2011. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na szerintem azt a telfont most vedd meg a t-mobile-nél mert megéri lehet nem egy iphone lessz de kezdő androidosoknak tökéletes! nem kell egyből venni egy 150 ezre telót amihez nem értünk!! hehe
2012. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!