Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra, és mennyiért várható...

Mikorra, és mennyiért várható Magyarországra a Samsung Captivate?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van több változat, ami ugyanazt tudja mint a Captivate, csak eltérő külsővel, de engem csak a Captivate érdekel. Azt is tudom hogy a Giorgio Armani-s változat már kapható Magyarországon, de úgy gondolom a "sima" jóval olcsóbb lesz.
2011. márc. 6. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
semmikor. az a galaxy s amerikai változata.
2011. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ebben biztos vagy?

hogy semmikor nem lesz ilyen Magyarországon?

2011. márc. 6. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az AT&T nevű amerikai szolgáltató kínálatában kapható Galaxy S variáns.

[link]

2011. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és kártyafüggetlen változatban?
2011. márc. 6. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
A kártyafüggetlen változat galaxy S. A captivate az kizárólag az AT&T szolgáltatónál kapható. Ráadásul úgy tudom, hogy ők csak CDMA hálózatúak (Európában meg GSM van) szóval itthon nem nagyon tudnád használni még ha tudnál is szerezni.
2011. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, de akkor nem értem, hogy a Samsung i997 Infuse 4g hogyhogy megjelenhetett Magyarországon, mikor az is Amerikában az AT&T nevű szolgáltatónál fut. Ilyen alapon nem lehet, hogy a Captivate mégis kapható lesz?
2011. márc. 6. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért van egy kis különbség, hogy valamit csak ott lehet kapni és aközött, hogy valamit ott is kapható. De egyenlőre még Magyarországon ez a Samsung i997 Infuse 4G nem jelent meg hivatalosan (de ez még nem jelenti azt, hogy nem is fog).
2011. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, ha esetleg tud még valaki valamit, szívesen várom.
2011. márc. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!