Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 17 evesen eljegyzes?! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evesen eljegyzes?! Mi a velemenyetek?! Ti igent mondanatok ha 17 evesen megkernek a kezedet?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 10:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de én nagyon gyerekes voltam 17 évesként.

19 voltam, amikor megkérte vki a kezem, de arra is nemet mondtam. Nem volt kedvem együttélni senkivel, úgy tűnt csak a férfi szolgálatából állt volna az egész.

2010. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

nemet mondanék mert nincs értelme:)

15 évesen jöttem össze a párommal most 20 vagyok lassan 5 éve vagyunk együtt de felesleges, körülöttünk sokan eljegyeztétek egymást, de számunkra felesleges majd akkor lesz jelentősége ha utána össze is házasodunk.

2010. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagymamám 17 évesen ment férzhez, s még mindig együtt vannak, és boldogok. De ez csak egy példa :)
2010. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%
Személy szerint drukkolok Nektek, de tény, hogy nem a legjobb a házasság/eljegyzés ilyen fiatalon. Az ilyen kapcsolatok nagy többsége a személyek 30. életkora előtt tönkremegy. Egészen más volt a nagyanyáink kora. Nem túl nyerő a kettőt összehasonlítani...
2010. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondanék igent, de nem is fog ilyen előfordulni. 15 évesen jöttem össze a barátommal, egy hónapon belül 18 leszek, tehát idő se lenne rá, de meg is beszéltük, hogy két és fél évnél többet várunk vele, illetve csak akkor történik ez majd meg, ha lesz rá pénzünk.
2010. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, de baromságnak tartom...
2010. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
eggyértelműen NEM!
2010. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Kerdesemvan ***** válasza:

Én 14 éves korom óta együtt vagyok a barátommal,most 18vagyok nem mondanék igent:)sőt nemet sem csak egyszerüen várnék ezzel még:)

És nem azért mert nem szeretem és nem mennék hozzá:) de akkoris......

2010. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak: én 12 éves korom óta vagyok együtt a nagy Ő-vel 16 vagyok és igent mondanék a legnagyobb örömmel!
2010. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki 14 évesen találta meg élete szerelmét.

Összeházasodtak (18 volt), és boldogan éltek.

50 év házasság után beszélgettem vele, és megkérdeztem utólag hogy látja a dolgot.

Azt mondta, sosem ismert más férfit, nem élte ki magát, és sokszor gondol arra, mi lett volna, ha nem találkoznak ilyen korán.


Az eljegyzés még csak egy szándék egy hozzáállás kifejezése. Bárhogy döntesz is, akkor döntöttél jól, ha utólag is azt gondolod, ugyanígy döntenél, ha visszamehetnél az időben...


Én azt hiszem, ha megkérik a kezed, az jót tesz az önbizalmadnak, de igent annak érdemes csak mondani, akivel tényleg leélnéd az életed.

Amíg nem érzed, hogy te már felkészültél erre, addig csak keresd a saját utadat, úgyis tudni fogod, ha jó helyen vagy!

2010. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!