Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon szeretnék eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék eljegyzést és házasságot. Hogyan lehet legyűrni a türelmetlenséget?

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már, és repesve várom a napot, hogy a felesége lehessek❤️ De tudom, hogy ez az ő döntése, nem akarok követelőzni, hisztizni, erőszakoskodni, nem is említem minden alkalommal, 2-3 havonta mutatok valami cuki cicás-esküvős videót, de ennyi. A kapcsolatunk problémamentes, tökéletes harmóniában élünk😊
2021. aug. 31. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
72%
Bolond vagy kérdező. Amit az esküvőre fektetsz pénzt inkább oszichológusra fordítsd
2021. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
73%

A párod tisztában van vele, hogy meg "kell" kérnie? Ha már az esküvőt szervezitek (ha már le van foglalva a helyszín és a meghívókat csináljátok), akkor gyakorlatilag túl vagytok az eljegyzésen.

Sok pár csinálja így, hogy csak megbeszélik, hogy elkezdik szervezni az esküvőt, és nem tartanak formális letérdelős eljegyzést, mert nincs rá igényük, vagy kifejezetten taszítja őket ez a mód. Talán a te párod is ilyen, és fogalma sincs, hogy ezt várod tőle, hiszen minek tenne ilyet, ha már megbeszéltétek, hogy összeházasodtok? Miért kérdezné meg, hogy leszel-e a felesége, ha már túl vagytok az időpont választásán, foglaló befizetésén, vendéglista összeállításán, stb.? Hacsak nem mondtad neki, hogy erre vágysz, valószínűleg nem gondolja, hogy ez "utólag" szükséges.

2021. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most nem értem, ha már megvan a dátum, meg minden, akkor miért várod, hogy most kérdezze meg, hogy hozzá akarsz-e menni? Felétek az, hogy valaki gőzerővel szervez egy esküvőt, nem azt szokta jelenteni, hogy házasodni akar?
2021. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
#46 vagyok. Igen, tudom hogy a lelkedbe tapostam 😉 Ezt bizonyítja, hogy elkezdtél hazudozni arról, hogy eljegyzett, majd ezt visszavontad, most meg már azt állítod, hogy tervezget veled. 😂 Ráadásul nagyon bénán hazudsz, mert kizárt dolog, hogy egy férfi arról beszélgetne egy nővel, akinek még a kezét sem hajlandó megkérni, hogy a meghívókon hol legyen a díszítés. Szegény kérdező 🥺 Ha nem lenne ilyen nevetséges a vergődésed, már sajnálnálak.
2021. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
#52 Nem szerveznek semmit, csak jól leégette magát a visszataszító stílusával, és most úgy próbál visszavágni az őt kritizálóknak, hogy azt kamuzza, hogy ezt szerveznek meg azt szerveznek. Ezért ennyire értelmetlen amiket ír, mert semmi valóságtartalma nincs a dolognak. Ki akarna elvenni egy ilyen nőt szerinted? 😂
2021. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!