Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen türelmetlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen türelmetlenek a lányok?

Figyelt kérdés
Tagja vagyok egy-két párkereső csoportnak a face-en, és már nem először történik meg velem a következő. Bejelöl egy csaj, én visszaigazolom. Gondolom várja, hogy írjak, de mert eltelik pár perc, mire jön egy üzenet. Én nem ülök állandóan a gép előtt, meg lehet egyéb dolgom is, sokszor nem válaszolok azonnal. Nos, ha meg merem várakoztatni őket, akkor ők többé nem írnak. Ma nyakig voltam a panírban, amikor írt a csaj, tegnapelőtt vezettem, hétköznap meg sokszor ugye dolgozok, nem írogathatok kedvemre. És ezek a nők többé nem válaszolnak, inkább törölnek. Miért? Miért várják el, hogy ha írnak, akkor arra azonnal, de gyorsan válaszolni is kell? Volt, aki zokon vette, hogy napközben órákig nem válaszolok. Mondom dolgozok. Ő is törölt. Milyen alapon gondolják ily sokan, hogy körülöttük forog a világ, és ha írnak, akkor azonnal el kell dobni mindent, és válaszolni?

2017. jún. 4. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Mert ők nem dolgoznak vagy nem olyan munkahelyen, ahol teljesen le van kötve minden percük, és lazán van idejük egész nap a facebookon lógni és sasolni az üzeneteket. Aztán amikor nem ugrasz egyből, akkor elkönyvelnek érdektelennek, és úgy vannak vele, hogy akinek ennyi ideje sincs, hogy az ismerkedés alatt egy kis energiát befektessen az ismerkedésbe, az ne akarjon velük ismerkedni.


Mindkét álláspontot megértem, ezért is szeretek sokkal jobban élőben ismerkedni.

2017. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszabb ***** válasza:
Többek között ez az egyik ok, ami miatt nem ismerkedek interneten nőkkel, és osztom az első hozzászóló véleményét.
2017. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élőben ismerkedjünk már, köszöntem!
2017. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat en eddig nem botlottam ilyen nőkbe, mint Te kérdező
2017. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők lehet éppen azt hiszik, hogy nem tetszenek neked és csak szívatod őket. Egyébként ismerős a helyzet, csak nekem fiúkkal. De én nem bánom, ha valaki törölni szeretne, hát töröljön az az ő döntése. Nekem ha tetszik egy srác és csak később válaszol, én egyáltalán nem vagyok megsértődve, de van akiben felmerül a gondolat, hogy nem érdekli a srácot és ez rosszul esik neki, ezért a törlés mellett dönt és halad tovább.
2017. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, miből gondolják, hogy a srácnak semmi más dolga nincs csak válaszolni? Volt olyan barátnőm is, aki állandóan durcázott, ha nem válaszoltam neki rögvest, mert nem igaz, hogy nincs 5 percem. Pedig de, dolgozok! Vagy képtelenek elhinni, vagy elképzelni, hogy vannak olyan munkakörök, munkahelyek, ahol nem tudsz, vagy nem is szabad telefont nyomkodni?
2017. jún. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!