Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kifehérítem a fogamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifehérítem a fogamat, akkor az sugároz valami plusz igényességet a lányok felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Én alapvetően szépnek tartom magam, és volt is visszajelzés bőven. De azon gondolkodtam, hogyha kifehérítem a fogamat, akkor az ad-e valami pluszt, hogy mondjuk növeljem az esélyemet valakinél?


Előre is köszönöm a válaszokat!


19/F



2017. jún. 4. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért csinálod, akkor ne csináld!
2017. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, azt sajnálom, hogy a te generációd olyan környezetben nő fel, ahol senki nem tudja, hogy mi az a szerelem, odaadás, érzelmek, stb. Mi köze ennek a fogakhoz?? Vedd lennébb az igényeidet párválasztáskor és ne az olcsó, bunkó, plázatöltelék nőutánzatok között keresgélj, hanem azok között, akik Megbecsülnek és Szeretnek téged!
2017. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kettesnek:)
2017. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kettes nagyon igaz!


Ha magabiztosabb leszel tőle, akkor csináld. Dwe ha már túl sok dolgot tettél azért, hogy "akkor majd magabiztosabb leszek", akkor ne tedd...


Egyébként ha nagyon csúnyák, pl sárga foltos, avgy barna foltos, akkor valamivel kezeltesd. Sajnos ez betegségből, gyógyszer allergiából is fakadhat...

2017. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szép csak egy nő lehet, egy férfi max. jóképű, helyes vagy sármos.
2017. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy így is szép vagy, bár igen, pasira ezt ritkán mondjuk. Ha egészségesek a fogaid,nem dohányzol, nincs erre szükség.Ha jobban éreznéd magad úgy,hát tedd, biztos lesznek olyan lányok akiknek ez tetszeni fog.
2017. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Plasztikázás után feltétlenül, de akkor már 19/L-t írjál:DDD
2017. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek? apoltak legyenek! Hiszen a legtobb no sarga fogu.
2017. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed, de magad miatt csináld. Mert még jobb pasi akarsz lenni, mert figyelsz magadra stb. Jobb helyeken a fogászati rutin része (USA). Azért érdemes szakértő fogorvossal konzultálni (pl. olyannal, aki könyvet írt a témában), mert nem biztos, hogy szükséges ez neked, vagy látható (több árnyalatnyi) lesz a változás.
2017. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!