Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell hazudni? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hazudni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy csajjal, és többször elhívtam, hogy találkozzunk, de jöttek a kifogások, hogy nem tudom h mikor érek rá,nem tudok előre tervezni, sok a dolgom, most nincs kedvem stb.., ekkor szembesítettem vele, hogy miért hazudik, miért nem mondja meg h nem akar találkozni ....ezt vádolásnak érezte/mondta és mivel többször felhoztam végül letiltott...Ilyen esetben miért nem lehet azt mondani h bocs de nem kellesz? Vagy túl rámenős lehettem? Viszont nekem nem fér a fejembe, h ha valakit meg akarok ismerni akkor nem tudnék neki egy időpontot mondani amikor ráérek pár órát...

2018. szept. 12. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem unod még ezt a kérdést? Már múltkor is feltetted(?)/feltette valaki már itt.

Nem minden nő olyan, hogy most neki egyből kell egy pasi. Attól függ, hogy mikor akarod elhívni szerencsétlent.

Mert ha pár nap ismeretség után, akkor persze, hogy nem fogja érdekelni, hogy veled találkozzon.

Nincs olyan ember, aki normális lenne, és 1-2, max 1 hetes ismeretség után azt mondaná, hogy találkozna.

Max a riherongyok, akik olyanok is. De gondolom te meg értelmes barátnőt akarsz, nem csak ilyen félvállról vett valamit.

Ahogy mondtam, a nők nem feltétlenül olyanok, hogy jaj, most nekem tényleg kell valaki. Ismerek olyan 29 éves nőt, akinek 2 éve nem volt kapcsolata, és őszintén szólva jól is érzi magát egyedül. Azt mondta, ha úgy alakul és lesz valaki, akkor majd lesz. Ha letámadod, azzal csak elijeszted és azt fogja gondolni, hogy pszichopata vagy, mert ennyire sürgeted.

2018. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Te szellemi fogyatékoa vagy? Megmondta hogy nem akar találkozni, és azt is hogy éppen miért. Ajánlott levelet kellett volna küldenie hogy felfogd?
2018. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Viszont nekem nem fér a fejembe, h ha valakit meg akarok ismerni akkor nem tudnék neki egy időpontot mondani


Ő nem akart megismerni. Történet vége.

2018. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!