Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok "hazudni" randi közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok "hazudni" randi közben?

Figyelt kérdés
Nem valami komoly és súlyos hazugságra gondolok hanem mondjuk kicsit kiszínezitek egy utazásos sztorit vagy olyan hobbit mondasz amit nem is űzöl :D Volt már ilyenből lebukás?
2018. febr. 19. 01:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Nem szoktam, bár gyakran megfordul a fejemben, hogy ki kéne találni kamutörténeteket.


Viszont azt észrevettem már régebben is, hogy a haverjaim tátott szájjal hallgatták végig a sztorizgatásaimat, amikor édesapámmal kint jártam Dániában, Szicíliában, Portugáliában, Tunéziában, vagy éppen a Duna-deltában. A nőneműeket ez valahogy a legkevésbé sem kötötte le, csak mert a fater melós kamionján utaztuk végig az egész kontinenst, s nem saját Béjemvével, Mergával, Ajudival hurcoltam körbe három fullos lotyót az öreg kontinensen. Ez így már nem olyan izgi a csajoknak. :'(


Srácok, jó tanács, kamuzzatok, ferdítsetek, szépítsetek mindent az eddigi életetekből, amit csak lehetséges.

2018. febr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehetsz ekkora ostoba fax egyes!? Esetleg, ha azt füllented, hogy a kamion saját ;D

31/f

2018. febr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mégis mi az istennek hazudnék egy hobbit, amit nem űzök?


Képzeld hobbi szinten foglalkozok bungee jumpingozással! Erre meg kérdez valami részletet, amire nem tudok válaszolni...? Fuh szerintem ez kva szánalmas.


Amúgy se érdekel olyan ember figyelme, aki másra vágyik, mint aki vagyok. A párom és az én hobbijaim hasonlóak, ezért is jöttünk össze, mivel szívesen megyünk ugyanoda.

2018. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom hazudni és füllenteni. A végén úgy is kiderül ha komolyabbra fordul a kapcsolat.
2018. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
jaja most mindenki jön azzal,hogy ő maga a megtestesült szentlélek:D ..tudományos kutatás bizonyítja h emberek az ismerkedés első 10 perce alatt, átlagosan 3 füllentést ejtenek;) kellemes napot!
2018. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Persze, a csillagokat lehazudom az égről csak kapja már be a fa**am.
2018. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én bevallom mindig kamuzok hogy sportolok,mert mindenki ezt mondja:D mentségemre szóljon, hogy tényleg mindig elakarok menni
2018. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy atlagos kerdesemben is hazudok, de nalam nem meglepo, ugyanis ugyved vagyok. Na jo, nem az vagyok, bungie jumping oktato egyebkent. Hasznalt kotonokat kotok ossze es azzal szoktak ugrani a tanitvanyaim.
2018. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#1: csak azt kellett volna mondanod, h hány lóerős volt a'autó...
2018. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
igen szoktunk
2018. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!