Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Randiznátok olyan nővel aki gyerekes? Úgy öltözködik mint egy tini? 32/N

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

Bár én nem vagyok a te érdekeltséged de szerintem tudni kell ,,megöregedni".

A tinik se hordják azt amit az óvódások, és a felnőttek se amit a tinik ellenkező esetben baj van.

2018. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Veled egykorú nő vagyok. Kíváncsivá tettél, hogy öltözködsz amit te tinisnek érzel... :) én már tiniként is farmert nadrágot hordtam és most is ez van rajtam. Erre gondolsz? Vagy valami egészen másra?
2018. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Szóval több szempontból is gyerekes?
2018. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tetszik Ariana Grande stílusa. Főként farmert tornacipővel vagy A vonalú szoknyát viselek ejtett vállú felsővel. Színesebb ruháim vannak, nem csak sötét. Van choker nyakláncom is. A hajam copfban hordom, van olyan nap amikor nyuszifüles hajgumit vagy hajpántot hordok. Ez így sok ennyi évesen?
2018. febr. 18. 16:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írok, ne haragudj érte, de ne akarj senkinek sem megfelelni. Jól érzed magad így? Akkor hord!
2018. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Köszi! :)
2018. febr. 18. 17:00
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A nyuszifüles hajpánt sok(k), bárhány évesen, max poénból, valami bohémos rendezvényre.


Ez alkatfüggő is. Én sem vagyok már tinikorban, de 36-os a méretem, és sokszor szem,besülök azzal,hogy az átlag ruhakínálat ebben a méretben a huszonéves korosztály stílusában kapható.


Farmert simán, akár tornacipővel is, bár megvan a helye,hogy hová. Ahogy az ejtett vállú felsőnek is.


De ha valaki napi szinten, mindenhová olyan szerelésben megy harmincasként ami kizárólag a tinikorosztály divatja, na, az nekem nőként nagyon nem tetszik. És szerintem a pasiknak is.


A többségnél ez egyenlő azzal,hogy ezzel a korosztállyal azonos szinten is gondolkodik, vélhetőleg fiatal pasit szeretne maga mellé, és önértékelési zavara van.

2018. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszi a választ. A privát üzenetre reagálva: azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert a fiatalabb fiúk szólítanak csak le, a korosztályom nem közeledik felém.
2018. febr. 18. 17:02
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Hát akkor nincs más hátra, neked kell közeledni.
2018. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Farmert és sportcipőt a nyugdíjasok is hordanak,a fonott haj sem tinis,a choker nyaklánc nem tudom mi fán terem,a szoknya szintén nem gyerekes,viszont a nyuszis hajpánt ovisoknak való.
2018. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!