Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok "hazudni" randi közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok "hazudni" randi közben?

Figyelt kérdés
Nem valami komoly és súlyos hazugságra gondolok hanem mondjuk kicsit kiszínezitek egy utazásos sztorit vagy olyan hobbit mondasz amit nem is űzöl :D Volt már ilyenből lebukás?
2018. febr. 19. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én inkább elhallgatni szoktam dolgokat, ha mindent elmesélnék,úgysem hinnék el. :)
2018. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem...nem szokásom hazudni...vagy elfogad olyannak amilyen vagyok, vagy nincs értelme az egésznek..
2018. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, nőnek kamuzom magam.
2019. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!