Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon szeretnék eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék eljegyzést és házasságot. Hogyan lehet legyűrni a türelmetlenséget?

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már, és repesve várom a napot, hogy a felesége lehessek❤️ De tudom, hogy ez az ő döntése, nem akarok követelőzni, hisztizni, erőszakoskodni, nem is említem minden alkalommal, 2-3 havonta mutatok valami cuki cicás-esküvős videót, de ennyi. A kapcsolatunk problémamentes, tökéletes harmóniában élünk😊
2021. aug. 31. 23:06
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
38%

nőként vhogy mindig megvolt a véleményem azokról a nőtársakról, akiknek életük legfőbb célja, h. oltár elé rángassák őket, hogy felvegyék a férjük nevét és naggyon jó feleségek legyenek.


én speciel eldöntöttem, h. soha nem megyek férjhez, vmiért ez az éppen aktuális barátaim közül volt, akit arra ingerlt, h. megkérjen, aztán újra át kellett vele beszélni, h. én nem és nem, sohasem.


szval sokkal felszabadítóbb így szeretni, mert nem artra várok, h. meggyűrűzzenek.

ha szeretsz vkit, anélkül is szereted.

2021. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hogy lenne már meg a gyűrtűd, ha épp azon szenvedsz, miért nem kér meg? Hogy lenne meg az időpont?

Itt vmi. kamu.

2021. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
22%

Annyira de annyira tudtam, hogy ez lesz a következő, hogy leírod hogy megkért téged és ki van tűzve az esküvő napja 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 sííírok 😂😂😂😂


Méghogy nem bántottalak meg, áhhh tényleg nem... de bárhogy hazudozol, amit írtam, az lesz: a büdös életben nem leszel feleség, mivel sem az aktuális pasid, sem más nem fog soha megkérni 🙄

2021. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
31%
#40 Megmondom én neked, hogy "sikerült" neki :D Úgy, hogy kitalálta az egészet, és a magadfajták beveszik a legbénább hazugságokat is 😂😂
2021. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Nem kért meg, csak a dátum és a helyszín van meg, nagyon okosak😄 értelemszerűen meg fog kérni az esküvőig😉
2021. okt. 5. 16:11
 46/55 anonim ***** válasza:
17%

Magyarul nem vagy menyasszony továbbra sem, de már a ruhákat nézed 🤪😂😂😂

Mondott egy számára távolinak tűnő időpontot meg benyögött egy helyszínt abban bízva, hogy leállsz végre az erőszakoskodással meg a "cuki cicás-esküvős videókkal" 😉

2021. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Megint a lelkembe tapostál🥺 látom, te pont ott voltál, mikor megbeszéltük🥺 ha már ilyen jól tudod, nem emlékszem, hogy hány fős asztalokról beszéltünk. 4 vagy 6? Help pls

Jaa és elkezdtük intézni a meghívókat is, szerinted mind a 4 szélen legyen “díszítés”, vagy csak felül?

2021. okt. 14. 12:08
 48/55 anonim ***** válasza:
58%
Szanalom kategoria, remelem tudod hogy 2 ev alatt csorikam lelep :)
2021. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Te biztos jobban tudod, hiszen ismersz engem, a párom, a kapcsolatunkat, a terveinket, egyszóval mindent.

Szerintem te vagy szánalmas🥺😔 sajnállak.

2021. okt. 14. 15:06
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

40-es "naiv" vagyok. Én most ezt nem értem... Számomra nem evidens, hogy értelemszerűen meg fog kérni az esküvőig, hiszen már megbeszéltétek és tervezitek a programot, meg a részleteket... Vagy ez is meg van beszélve, hogy mondjuk jövőre lesz a lánykérés az x vendéglőben vagy majd meglepiként és erre vársz vagy mi? Kicsit zavaró ez a dátum helyszín meghívószél minden megvan, de még nem kért meg és erre vársz...🤔

Nálunk különben pont ebből fakad a probléma... Én nem tudtam soha elképzelni ilyen csinadrattás esküvőt, sőt nagyon sokáig egyáltalán nem akartam esküvőt, el is utasítottam emiatt az első lánykérését. Ő meg mai napig a nagy hagyományos lagzi híve. Én meg kéttanúsban szeretném. Szóval ugyanaz a cél csak teljesen máshogy képzeljük az oda vezető utat. Mondjuk nem is értem miért meséltem ezt el mikor itt csak leszólnak meg lepontoznak, de ha már megírtam elküldöm.:)

2021. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!