Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon szeretnék eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék eljegyzést és házasságot. Hogyan lehet legyűrni a türelmetlenséget?

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már, és repesve várom a napot, hogy a felesége lehessek❤️ De tudom, hogy ez az ő döntése, nem akarok követelőzni, hisztizni, erőszakoskodni, nem is említem minden alkalommal, 2-3 havonta mutatok valami cuki cicás-esküvős videót, de ennyi. A kapcsolatunk problémamentes, tökéletes harmóniában élünk😊
2021. aug. 31. 23:06
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
90%
Értem. Így már szebb a sztori, de akkor abban is egyetértünk hogy másképp állunk a házasság fontosságának kérdéséhez mindketten.
2021. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
35%
"2-3 havonta mutatok valami cuki cicás-esküvős videót" Ez azért erős egy 25 éves, elvileg felnőtt nőtől.A mindennapok nem lesznek ám mások, sokat ne várj a gyűrűtől és az esküvőtől. Senki nem fog rád máshogy nézni, ez nem karrier, vagy tudományos munka,hogy elértél valamit.
2021. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy tudja hogy hogy akarod felvenni a nevét, meg hogy a felesége akarsz lenni, ez nem megbeszélés. A megbeszélés az, amikor leültök és átbeszélitek hogy egyes szakaszok mikor következzenek egymás után. Mi pl úgy csináltuk, hogy összeköltözés után leültünk és nagyjából időben is belőttük az egyes szakaszokat. Pl: eljegyzés akkor ha befejezem az egyetemet. Esküvő rá nem sokkal. Gyerek akkor ha lesz saját ház. Ettől még lehet meglepetés az eljegyzés - nekem is az volt - mert nem dátumra pontosan beszéltük meg, csak nagyjából konkretizáltuk hogy mikor.
2021. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
13%

Na mi úgy jöttünk össze hogy mindketten akarunk gyereket házasságot. Mi 4év után költöztünk össze, és 3.eve élünk együtt. Ez idő alatt látok rajta dolgokat amik elbizonytalanítottak hogy valóban ő e a megfelelő, erről tud ő is.


Ez idő alatt is kérdezgette a baba lagzi témát amire azt mondtam neki nem tudom mikor akarok majd ne várja hogy azt mondom jövőre vagy ekkor..de azt is mondtam ha úgy érzi nem tud várni szakítson ,meg fogom érteni,de konkrét időt ne várjon..

2021. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
79%

1. Hogy ki milyen beállítottságú, akar e házasodni vagy házasságellenes, ezt a kapcsolat elején érdemes tisztázni, csak hogy ne várj feleslegesen a nagy semmire évekig.

2. Egy kapcsolatban kettő ember van, te vagy egyik, egyenrangú része a kapcsolatnak, neked is ugyanolyan jogod van tudni, mik a szándékai a pasidnak, épp aktuális csaja vagy, vagy komolyabban tervez veled. A házasságkötés NEM az ő döntése egyedül.

3. Két értelmes felnőtt ember ezt megbeszéli, nem videókat mutogat, célozgat, meg ábrándozik, nem körmöt rágva várakozik a másikra. Ez annyira óvodás szint.


Mi pl 1,5 év után házasodtunk össze, és ennek már 10 éve:) De már a kapcsolat elején megbeszéltük, hogy mindketten házasságban szeretnénk élni 1-2 év után. A körülményektől függően, mivel mikor összejöttünk, még mindkettőnknek volt 1 éve a suliból. A lánykérés elég hamar, 3 hónapon belül megvolt. 1 éves kapcsolatban összeköltöztünk, majd fél évre rá össze is házasodtunk.:)

2021. szept. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
De tudom, hogy ez az ő döntése - igen, itt kezdődnek a problémák.
2021. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
A lánykérés az ő döntése, ezt nem erőszakolhatom ki belőle. Miért kell minden hülyeséget beleképzelni? Nem fogom én megkérni a kezét.
2021. szept. 2. 14:12
 28/55 anonim ***** válasza:
88%

Azzal, hogy felnőtt emberekként megbeszélitek, hogy ő is tervez- e veled egyáltalán házasságot, vagy csak te álmodozol erről, még nem kérted meg a kezét te kis buta!

Az se biztos hogy valaha feleségül akarna venni. De akkor mutogasd neki tovább a videókat mint egy ovis,és várakozz míg megőszülsz, hátha méltóztatik megkérni😂😂😂

2021. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Akkor szomorodjatok meg, kiforgattok egy nyomorult mellékes mondatot, ami csak érzékeltetést szolgál😄
2021. szept. 2. 21:11
 30/55 anonim ***** válasza:
27%
Óvodás vagy, nem csodálom, hogy nem vesz el a pasid😂😂😂
2021. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!