Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszeretném jegyezni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretném jegyezni a barátnőmet. Szerintetek, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Vegyek 1 úgynevezett "kisérő gyűrűt" (szép kő van benne), ami 1 hétköznapi gyűrűnek néz ki.

Ha van lehetőségem beszélek a szüleivel, hogy mi a tervem, ők ezt tudomásul veszik, szervezünk a szüleivel 1 ebédet ahol eljegyzem és majd utánna ketten elmegyünk ékszerüzletbe venni karika gyűrűt.

Így tervezem, egyéb ötlet vagy ez formailag jó?

Nem jegyeztem még el soha lányt:D

Ő az eggyetlen és els szerelmem.

Én 19 vagyok ő pedig 18 lesz novemberbe ez lesz a szülinapi meglepetés.


2010. aug. 24. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem valami romantikus kellen legyen.nem ebéd.hanem tényleg egy vacsora,ahol kiöltöztök.de a lányok általában érzékenyek, és 18 évesen nem nagyon gondolnak még házasságra,bár van kivétel.szerintem kicsit fiatalok vagytok még ehhez,de ha nagyon szeretitek egymást semmi akadálya.:)szerintem tedd nagyon romantikussá,emlékezetessé az alkalmat,mert egy leánykérés nem sokszor adódik az életben.:) és sok szerencsét nektek!:)
2010. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azért írtam h vidd el vacsorázni, hogy ne családi körben legyen! Úgy tényleg nincs olyan romantikus!
2010. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kettesben! Ha mások is jelen vannak, feszélyezné őt, és nem tudná szabadjára engedni kitörő érzelmeit. Jobban önmaga tud lenni, ha csak ketten vagytok.

Ha szereti a romantikus dolgokat, akkor mindenképpen romantikusra szervezd az eljegyzést: pl. vacsora, de ne sejtsen előre semmit. Az is jó, ha kis táncos mulatós helyre viszed, ha van ilyen a környéketeken. Pesten vannak, de nem tudom vidéken vannak -e.

Ha szülinapi ajándék-meglepetés lenne ez, akkor meg pláne nem is fogja sejteni az eljegyzést, mert biztosan csak a szülinapi köszöntésre gondol majd. Gyűrű ok, + flancos vacsi, hadd válasszon azt a menüből amit akar, desszerttel, pezsivel. A pincérrel meg is beszélheted előre, hogy mit tervezel, és hogy a pezsgőt alkalomhoz illően hozza ki, stb. Légy kicsit úriemberesebb azon a napon!

2010. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
de tényleg leánykérés nem sokszor adódik az életben, és a kányoknak ez sokat számit.15:21 nek igaza van.ez nagyon romantikus lehetett,szerintem ne a család előtt kérd meg a kezét!a barátnőd nagyon fog neki örülni,ha romantikusan kéred meg a kezét,amit soha nem fog elfelejteni!:)
2010. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig az éjszakai strand qrvajó ötlet, csak másképp. Szálloda egy éjszakára (megfizethető), megbeszélni a recepcióssal, mit/hogy akarsz (+5eft), este gyertyafényes vacsi, éjjel, amikor már nincs senki a medencébe, kimentek, negyedóra múlva hangulatvilágítás ON, valaki megjelenik egy jégbe hűtött pezsgővel, két pohárral, medence szélére lerakja, gyertyát gyújt, kiszolgál titeket (odaadja neked a gyűrűt titokban) és koccintáskor egymás karjaiba fonódva eljegyzed. Csak megbeszélés és pénz kérdése, de szerintem megfizethető, és a lánynak életre szóló élmény. Na meg neked is :D
2010. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15:21!

El is érzékenyültem, tök szép lehetett! :-) Ezt biztosan nem felejted el, míg élsz!


Kérdező, hallgass 15:21-re! Persze ha nincs anyagi keret a romantikus utazáshoz, otthon, a saját szobádban, vagy egy séta közben is lehetsz romantikus. :-D

2010. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15:21!

Jó az ötlet.

1-2 kiragadott pillanat nagyszerű.

Aki meg azt mondja, hogy korai, az elmehet a bús pi-be

2010. aug. 24. 15:47
 18/18 anonim válasza:
Vidd el vacsizni, vegyél egy gyűrűt, és kérd meg a pincért hogy mikor kész van az étel tűzzék a tetejébe.A gyűrűre tegyél egy kis cetlit, amire rá van írva hogy: "Neked!".Ha megkérdezi, hogy mi ez mond azt hogy: "Ajándék, egy életre!" Ha felhúzza a gyűrűt csókold meg.De ha nem válik be akkor is agy egy kis borravalót a pincérnek.
2010. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!