Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszeretném jegyezni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretném jegyezni a barátnőmet. Szerintetek, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Vegyek 1 úgynevezett "kisérő gyűrűt" (szép kő van benne), ami 1 hétköznapi gyűrűnek néz ki.

Ha van lehetőségem beszélek a szüleivel, hogy mi a tervem, ők ezt tudomásul veszik, szervezünk a szüleivel 1 ebédet ahol eljegyzem és majd utánna ketten elmegyünk ékszerüzletbe venni karika gyűrűt.

Így tervezem, egyéb ötlet vagy ez formailag jó?

Nem jegyeztem még el soha lányt:D

Ő az eggyetlen és els szerelmem.

Én 19 vagyok ő pedig 18 lesz novemberbe ez lesz a szülinapi meglepetés.


2010. aug. 24. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
kérd meg a kezét egy éjszakai strandon a medencébe!ott tuti nem számít rá és sztem qva jó :D
2010. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami okosabbat is mondhattál volna. :S
2010. aug. 24. 15:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el valami különleges helyre vacsorázni(ahol ki kell öltözni!) és ott kérd meg a kezét gyűrűvel. Én mindig is ilyenről álmodtam! Meglepetés legyen az egész.
2010. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az ebéd i az lesz családi körben nem kell arról tudnia, hogy én mit beszéltem az édesapjával
2010. aug. 24. 15:16
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Én nem mennék hozzád. Kölyök vagy :D úgyis szétmentek


18/F

2010. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy 18 évesen örülne ennek... Én így 20 évesen is kivágnám a pasimat a gyűrűvel együtt.
2010. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, igen, kettesben legyetek, amikor megkéred (persze előtte elárulhatod a titkot a szüleinek, hogy áldásukat tudják adni rá.)

Sajnálom, hogy nekem az ilyesmi kimaradt az életemből... :-) (mi csak élettársi viszonyban vagyunk, és már van két gyerekünk) Kicsit irigylem a barátnődet. :-)


Legyen valami totális meglepetés, és romantikus, amikor biztosan nem számít rá.

2010. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, de kettesben romantikusabb lenne!! ;)


Sok sikert!! :)

2010. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jaj, azokra ne hallgass, akik azt mondják, még korai.

Ezt csak Te tudhatod.

Na és ha szétmentek??????? Ennyi erővel ha 30 évesen jegyzed el, akkor is szétmehettek.


A fiatalkori, igazi, naív szerelemnél csodálatosabb és tisztább dolgot el sem tudok képzelni! Legyetek boldogok, akár örökké fog tartani, akár nem. Ez az élet értelme!

2010. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem jó ötlet! ne szülők előtt kérd meg szerintem. én legalábbis úgy tudnám elképzelni, hogy elviszed valahová egy hétvégére, valami romantikus helyre. mondd azt, hogy menjetek el egyet kirándulni. legyen meglepi. és ott vagy egy romantikus helyen kérd meg a kezét, vagy a házban ahol vagytok. előtte vacsora, gyertya, pezsgő. az én párom egy hegyvidéki kis házikóban kérte meg a kezemet, előtte pezsgőztünk, beszélgettünk, gyertyát gyújtottunk, csinált nekem vacsit, majd elmentünk egy éjszakai sétára és amikor visszaértünk, akkor elkezdett beszélni az érzéseiről és kaptam egy nagy csokor vörös rózsát és benne egy kis dobozkát. egy gyönyörű köves kísérőgyűrű volt benne, felhúzta az ujjamra és megkérdezte, hogy hozzá mennék e. persze igent mondtam és rá kb egy hónapra mentünk közösen megvenni a gyűrűket. a családnak csak a hétvége után mondtam el, nagyon örültek. szerintem egy nő nem örül, ha a családja előtt kérik meg. ennek meghittnek, bensőségesnek romantikusnak kell lennie, igazán különlegesnek, amit soha nem felejt el. a lényeg, hogy romantikát teremts, akárhol is kéred meg.
2010. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!