Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
imádom a páromat, Ő az életem, hozzá akarok menni, aztán ha nincs velem, elbizonytalanodom. Persze depresszióm van és kényszerbeteg vagyok, másodpercenként változom, hol lángolok, hol elbizonytalanodom, mikor lesz már vége?:( várom az esküvőt, aztán meg félek. Ha vele vagyok és hozzábújok, megnyugszom, minden rendben van. mitől van ez? ez is a betegségem?
2010. aug. 3. 12:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Járna a boldogság,de a vége úgyis az lesz,hogy összejön egy problémamentes nővel/férfival,te meg még mélyebbre zuhansz.

Esetleg bedug egy intézetbe....

2010. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kár. Én fordított esetben kitartanék mellette.
2010. aug. 3. 15:00
 13/21 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Ha úgy, hogy ő egészséges, bizonytalakodsz, akkor mi lenne, ha beteg lenne?! Dehogy tartanál te ki mellette.
2010. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Úgy beszéltek a depresszióról, mint valami mumus. Kérdező menj el pszichológushoz, tényleg jó pszichológushoz, ő nem fog gyógyszert adni, hanem beszélget veled.
2010. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

10:52 a rossz pszichológus se ad neki gyógyszert, mert a pszichológus nem írhat fel! amúgy meg kíváncsi lennék, ahogy egy depressziós kényszerbeteget gyógyszer nélkül kikezelsz... ez nem pszichológiai, hanem pszichiátriai eset. A fevarinnal meg a rivotrillal semmi baj, képzeld el, ha gyógyszer mellett ilyen, milyen lenne gyógyszer nélkül...

Persze annyiban igazad van, hogy nem árt, ha a kérdező elmegy orvoshoz.

2010. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy jó pszichológushoz menjen, mert a jobb nyilván hamarabb meggyógyítja. Gyógyszert csak Dr. írhat, a pszichológus nem dr., a pszichiáter a dr, ezért is ajánlottam neki, és én nem azt ajánlom, hogy orvoshoz, hanem azt, hogy pszichológushoz menjen.
2010. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

10.52:nem mumus.De kevesebbért mennek tönkre házasságok.

Házasságot nem csupán szerelemből szabad kötni.Mérlegelni kell.Hol fognak lakni,ki fog a kérdezőnek segíteni a házimunkába,ha rosszul van,a férje dolgozik,miből élnek,ha nem kap munkát,mi lesz 5-10 év múlva,mert nem lehet gyerekük...

Nem azt mondom,ne legyen kapcsolata,ne legyen boldog,de ennyire instabil helyzetben nem éppen az esküvő a megoldás.

2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én látom azt hogy van egy válaszoló aki rossz indulatu? Azt hiszem az utolsó lenne az
2010. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mitől lettél depressziós?
2010. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Figyu, én nem tudom, hogy néha idenézel-e még. Nekem van hasonló ismerősöm, igaz, hogy ő pánikbeteg és hajlamos depresszióra. Neki nincsenek ilyen kilengései (persze csak azért, mert most jó állapotban van). Ő is szedett ilyesmiket (én pontosan nem tudom miket, de volt antidepresszáns, meg nyugtató is). Éveken át szedte. Aztán találkozott egy férfival (most már a férje), és szép lassan letette a gyógyszereket.. a mi kapcsolatunk más okból tönkrement, így nem tudom, hogy mi lett vele, de azt tudom, hogy le tudta tenni és utána jól volt... A párja imádja. A csaj aggódott, hogy a betegség közéjük áll, mert szomorkásabb ,mert néha voltak pánikrohamai, meg aggódott, hogy majd a gyerekére az általa beszedett gyógyszerek milyen hatással lehetnek (ezért is állt le velük), és hogy a gyerek is esetleg hajlamosítva lesz ezekre. A PASI VÉGIG KITARTOTT MELLETTE, ÉS ANNYI TUDOK, HOGY MÉG MINDIG EGYÜTT VANNAK! A pasi midnig visszautasította, hogy elhagyja, rá sem nézett másra! Egyszer épp ott voltunk párommal vendégségbe,a mikor rájött egy roham... vihar volt, nagyon dörgött, és ez "kiverte nála a biztosítékot" (szegény...)... hihetetlen volt nézni, ahogy a pasi nyugtatgatta, fogta a kezét, bíztatta, ápolta (a csaj épp leszokóban votl a gyógyszerről, tehát nem vett be a rohamra semmit).

Szerintem a dolgok így is működhetnek! Én legalábbis ezt láttam... Az biztos sokat segít, ha a gyógyszerrel, pszichológussal sikerül jó állapotba kerülnöd. De ha szeret, akkor nem fog elhagyni, és segít neked. Sok sikert :) Sok boldogságot :)

2010. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!