Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
imádom a páromat, Ő az életem, hozzá akarok menni, aztán ha nincs velem, elbizonytalanodom. Persze depresszióm van és kényszerbeteg vagyok, másodpercenként változom, hol lángolok, hol elbizonytalanodom, mikor lesz már vége?:( várom az esküvőt, aztán meg félek. Ha vele vagyok és hozzábújok, megnyugszom, minden rendben van. mitől van ez? ez is a betegségem?
2010. aug. 3. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A depresszióhoz hozzá tartozik a hangulatingadozás és vele együtt a lángolás és az elbizonytalanodás. Szóval ez csak a betegségedhez tartozik. Amúgy mitől vagy depressziós? A világ legboldogabb embere lennék, ha lenne egy szerető párom akit én is szeretek és el akar venni. Egyébként az esküvő előtt mindenkit elfog a pánik egy kicsit. Inkább kecmeregj ki a depidből, mert ha babátok lesz, akkor a gyógyszerek ártani fognak neki+nem lesz tejed az idegeskedéstől.
2010. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyógyszert szedsz?!
2010. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
fevarin 400mg/nap, rivotril, concor 5, covercard, uccsó 2 a vérnyomásra, 30 éves vagyok és életemben nem voltam még senkibe annyira szerelmes, mint belé. csak 1 percenként változik, mióta beteg vagyok. néha idegennek látom, néha pedig sírva fakadok a szerelemtől, aztán lebegek, szárnyalok. aztán meg nem érzek semmit.
2010. aug. 3. 12:40
 4/21 A kérdező kommentje:
súlyos kényszerbeteg vagyok, 1 hónapot voltam kórházban, ehhez járult még egy közepes depresszió.
2010. aug. 3. 12:41
 5/21 anonim ***** válasza:

Valószínű a betegséged meg az esküvő együtt hozza ki belőled. Ha csak szimplán nyugtalan vagy, akkor hagyd, majd elmúlik, de ha úgy érzed, hogy ez korlátozza az életed vagy rontja az életminőséged, menj el orvoshoz! Inkább, minthogy a kapcsolatod rovására menjen!

Sok boldogságot!

2010. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Aki depressziós annak lehetnek ilyen tünetei? Hol szerelmes hol nem? Hol boldog, hol nem?
2010. aug. 3. 13:04
 7/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetnek!
2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha annyira szereted,minek akarod tönkretenni az életét?

Szerinted van fogalma arról,hogy milyen egy beteg emberrel együttélni,.le tud mondani arról,hogy gyermeke legyen?(még örökbe se fogadhattok...)

2010. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem voltam még depressziós, érdekelnének tapasztalatok és szeretnék segítséget kérni
2010. aug. 3. 13:37
 10/21 A kérdező kommentje:
én nem 1* megkérdeztem tőle. minden egyes gondolatomat tudja. nem önző ember, ahogyan én sem. mi így érezzük mind a ketten: ha egymással nem lehetünk boldogok, akkor ennyi, de más nő/pasi nem kell! és lehet, h nem gyógyítható, de tünetmentes lehetek. mert beteg vagyok, nekem nem jár a boldogság????? érzelmileg kínlódom, harcolok, nem adom fel, csak segítséget kérek itt
2010. aug. 3. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!