Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyenkor hogy csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Gyűrűvásárláshoz kellene kis segítség.

Ugyebár úgy a célszerű,hogy elcsenem a gyűrűjét méretnek.

De olyankor mi van,ha egyik gyűrűsujján sem hord gyűrűt,csak a másikakon.

Ha azok közül vinnék méretnek,akkor is lehet hogy jó lesz a gyűrű?

Vagy tudnátok valami tanácsot adni hogy ilyen esetben hogy vegyek méretet?

Köszi


2010. okt. 13. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer karácsonyra kaptam a páromtól gyűrűt, ami pont jó lett.

A gyűrű-elcsenős dolog nála sem működött volna, mert egyetlen gyűrűm van (volt), az is mindig rajtam . . .

Azt mondta, hogy amikor néztük együtt a tévét, és fogta a kezem, mindig nézegette, méregette, hogy melyik ujja hol akkora, mint az én gyűrűsujjam. És a boltban arra próbálgatta a gyűrűket :)

Mondta azt is, hogy annyit méregette, hogy már félt, hogy észreveszem, de biztosra akart menni :)

2010. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Hát elcsened a középső ujjáról a gyűrűt és akkor tudod, hogy attól valamivel kisebb kell.

L/17

2010. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha nem találod el a méretet, szerintem az sem gond. Az én párom legalábbis mellé lőtt egy kicsit. Pont a rossz gyűrű elcsenése miatt. (Azt a gyűrűmet vitte el, amit ha hordok, akkor a mutatóujjamon van, úgyhogy "kicsit" nagy lett...)

Vissza vittük az ékszer üzletbe és pár nap alatt méretre igazították! Én nem haragudtam rá, hogy nem találta el a méretet. Igaz, hogy alig vártam, hogy leteljen az a pár nap, míg elkészültek a szűkítéssel, de nem volt ebből semmi probléma!

Sok boldogságot!

2010. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy kaptam gyűrűt, hogy bementünk egy boltba, mert tetszett a kirakat, találtam egy gyönyörű gyűrűt, csak drágállottam, így nem vettem meg. de megkaptam tőle:)


másik: ha van közös fiú barátotok, akinek van barátnője, megkérheted a srácot, kérja meg bnőd, menjen vele ajándékot venni a csajának. pl. gyűrűt...a bnőd megpróbál párat, és ami passzol, annak sutyiba megkérdezi az eladótól a méretét...:)


remélem segítettem:)

2010. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ez az utóbbi elég jónak tűnik. :)
2010. okt. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!