Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor hogy csináljam a...

Ilyenkor hogy csináljam a vaterán?

Figyelt kérdés
megvennének tőlem valamit,aminek a kikiáltási ára 4 ezer ft,villám ára 6 ezer.(1hétig tart még az aukció,más érdeklődő nem volt)Kérdezte hogy 4 ezerért odadnám-e?Én odadnám,de nem tudom ilyenkor mi a teendő?Zárjam le az aukciót hamarabb?Azért nem büntetnek meg?
2011. jún. 27. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
le tudod előbb zárni, egészen addig, amíg nincs rajta licit. Ezért nem jár büntetés.
2011. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Nincs rajta,akkor lezárom.És az sem baj hogy kiirom hogy lezárom előbb és viheti?Úgyértem válaszolok rá,de azt ugye mindenki látja aki megnézi.
2011. jún. 27. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Lezárhatod. Ilyenkor minden érdeklődő, aki licitált rá kap egy e-mailt, hogy a zárást előre hozták. Ettől persze még érkezhet rá licit. De ha nem volt eddig még licitálód, átírhatod fix árasra is.
2011. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is le tudod zárni (24 óra múlva zárul az aukció), ha már van rajta licit, erről minden licitáló és aukciófigyelő értesítést kap.


Ha nincs rajta licit, akkor érdemesebb inkább a fixárat átállítani 4000-re és azt azonnal leütheti a vevő.

2011. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen, ha licit nélkül lezárod, akkor ha esetleg meggondolná magát a vevő, semmit nem tudsz tenni.
2011. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Senki nem licitált rá.Akkor inkább állitsam át csak fix árasra,és irjam meg neki ha tényleg meg akarja venni,akkor üsse le?
2011. jún. 27. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az jó ötlet.
2011. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!