Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő, hogy...

Ilyenkor mi a teendő, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fogyókúra alapja a napi 5 táplálkozás! Na de!

Elméletben teljesen jól elterveztem az egész étrendem. Úgy hallottam a napi 5 étkezést úgy számoljuk, hogy 3 óránként táplálkozunk. A tervem a következő: reggeli: graham zsömle, vagy teljes kiőrlésű kenyér, valamilyen soványabb sonkával, felvágottal, ehhez pedig valamilyen zöldség (paradicsom, vagy paprika, uborka, hagyma stb) Tízórai: gyümölcs. Ebéd: amit anyukám főz (teljesen egészséges) uzsonna: valamilyen zöldség (sárgarépa például, azt nagyon szeretem) vacsora: mozarella sajt, virsli, joghurt, vagy főtt tojás, stb stb - a lényeg hogy fehérje! Annyi a baj, hogy ha betartom a 3 óra eltolódással az 5 étkezést, az sehogy se jön ki. Így nyáron 10 körül kelek, akkor reggelizek, 12- fél 1 körül pedig ebédelünk, a tízórai teljesen kimarad. 3 - fél 4-kor uzsonnáznék, háromnegyed 6-körül pedig vacsoráznék. Utána pedig már nem igazán szeretnék enni. Így mit lehet tenni? 4 étkezéssel sincs baj?

Köszi a válaszokat :)


2011. jún. 23. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
dehogy van baj!
2011. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!