Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnàm kiiktatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnàm kiiktatni, hogy a baràtom pòtmamànak nèz ès ezzel ellehetetlenìtsen teljesen?

Figyelt kérdés
Èrtelmes, egyetemista, "mintapasasnak" nèz ki, sok nő odavan èrte mert olyan" Csànyi Sàndoros". Csak iszonyatosan manipulatìv. Elèrte azt, hogy az egèsz napom azzal telik,hogy ő mit fog enni, mikor, ès mit "ront el" èpp. Se tanulni, se működni, semmit nem tudok ìgy, örülök, ha az esti edzèsre eljutok. Közös albèrletben vagyunk. Nagyon szeretem, ő is, de szerintem ez nem normàlis. Ha nekiàll főzni,( ami nem is àll jòl neki nagyon) moslèk lesz ès ki kell dobni a làbast. Nagyjàbòl semmit nem tud előàllìtani az èszosztàson ès a okoskodàssal valò "pènzcsinàlàson" kìvül. Jò a fellèpèse, èrzelemdùs, de a gyakorlati èrzèke nulla. Az egyetemen is az èrzelmi töltèssel teli- de totàl hiànyos- tudàsàbòl jò pontokat szerez mert ùgy rakja össze, ès az ènàltalam kitalàlt dolgokat adja elő sokszor. Anyuci mellől jött el, a büdös zoknijàt is a földre dobja, fèlig meghagyott kajàt a mosogatò mellè löki gondolom tipikus. Otthagyni nem merem , mert az albèrlet az èn bùtoraimmal ès eszközeimmel van felszerelve ès ő intèzte, pròbàlok bekemènyìteni, de csak annyit èrtem el, hogy nem csinàl akkora mocskot. Meg igazàbòl ax is kibukott, hogy bekemènyìtettem, hogy ez a hàztartàsi alkalmazott dolog nagyon nehèzkesen is megy nekem....( volt, hogy kèt napig csinàltam egy sütemènyt ès 5 òràn àt egy fogàst, mire ehető lett). Màshogy kène hozzààllnom, magamon kellene vàltoztatni, csak nem tudom hogyan, hogyne csinàljon komolyabb kàrt.... (pl. hogy ki kell dobni egy 15ezres làbast ugyan azon a napon az egèsz felmosòszettel együtt, miutàn tönkretette a wc tartàlyt mert őt az ilyen mulandò dolgok nek èrdeklik)....
2019. febr. 13. 15:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cinizmust, de nem erre gondoltam. Amùgy ha ùgy vesszük ő is àtlagos. Abban az egyben igazad van, hogy lecserèlhet egy egyszerű buta nèmberre, aki az àltalad leìrtaknak tleg megfelel ès vèrbeli hàziasszony. Èn tanulok, mert nem vagyok az ès ha sikerül diplomàm is lesz.
2019. febr. 13. 17:29
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mindegy, nem nekem kell kínlódanom egy ilyen életképtelen emberrel. Remélem mindenben kielégíted, nehogy anyuci pici fia hiányt szenvedjen bármiben is. Mert hát ha a kisgyerek bevágja a durcit, akkor aztán duplán dolgozhatsz!


Gondolj bele: naponta többször kell furulyázni neki, mert hát mégis csak te hibáztál. Főzheted neki a kedvenc kajáit, élre vasalhatod a nadrágjait. Aztán este megint térdelhetsz neki, de már vígasztald azzal, hogy fél hatkor kellsz, mert villásreggelivel várod, mielőtt megint játszol neki egy kellemes dallamot a varázsfuvolán. Én úgy sajnálom azt a kis édi-bédi cukubogyót!

2019. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%

Neveld meg őt, ennyire egyszerű

Magyarázz el neki dolgokat, tanitsd meg mindenre. Ráadásul rengeteg viszonylag gyors kaja van, semmi baj nem történik, ha olyat főzöl neki.

2019. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

"A lényeg a türelem és a következetesség, mintha egy gyakornokot próbálnál betanítani."


Még mit nem! Nem fogok felnőtt embert sem pesztrálni, sem kiszolgálni. És még ezt az előtt kiderítem, mire beleszeretnék, így könnyen mondok búcsút neki.

2019. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

A teflon bevonatúnak általában annyi ilyenkor, de a zománcos és a sima lábas használhatóságát nem befolyásolja. A sima lábason a futtatási színeket valóban oxidréteg okozza (minél magasabb a hőmérséklet, annál vastagabb és sötétebb árnyalatú), de ez nem befolyásolja neked az edényed használhatóságát, ráadásul az az oxidréteg egyrészt jóval ellenállóbb, mint az alumíniumé, így nem kerül a kajádba, még ha bele is kerülne sem lenne bajod tőle. Élelmiszerekben E172-ként találod színezékként. Az artériáidban levő vér is vasoxid.

32/f

2019. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Melyik Csányi?
2019. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A szìnèsz.
2019. febr. 13. 20:44
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ó, csak a színész?! Hmmmm... Palácsiktól tanulhatnál!
2019. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten igénytelenek vagytok. Ő azért amilyen, te azért mert egy ilyen életképtelen lusta balfsznak képes vagy széttenni a làbad. Bottal nem piszkàlnàm meg... De ugye kinek mi. Mondanàm hogy hagyd a francba de ahogy írtad nem teszed. Ezek szerint neked ez megfelel, akkor nyelj tovàbb. Az ilyen emberek soha nem vàltoznak meg. Vagy megszokod vagy dobod. Ennyi. Időpazarlàs vergődni.
2019. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2019. febr. 14. 00:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!