Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnàm kiiktatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnàm kiiktatni, hogy a baràtom pòtmamànak nèz ès ezzel ellehetetlenìtsen teljesen?

Figyelt kérdés
Èrtelmes, egyetemista, "mintapasasnak" nèz ki, sok nő odavan èrte mert olyan" Csànyi Sàndoros". Csak iszonyatosan manipulatìv. Elèrte azt, hogy az egèsz napom azzal telik,hogy ő mit fog enni, mikor, ès mit "ront el" èpp. Se tanulni, se működni, semmit nem tudok ìgy, örülök, ha az esti edzèsre eljutok. Közös albèrletben vagyunk. Nagyon szeretem, ő is, de szerintem ez nem normàlis. Ha nekiàll főzni,( ami nem is àll jòl neki nagyon) moslèk lesz ès ki kell dobni a làbast. Nagyjàbòl semmit nem tud előàllìtani az èszosztàson ès a okoskodàssal valò "pènzcsinàlàson" kìvül. Jò a fellèpèse, èrzelemdùs, de a gyakorlati èrzèke nulla. Az egyetemen is az èrzelmi töltèssel teli- de totàl hiànyos- tudàsàbòl jò pontokat szerez mert ùgy rakja össze, ès az ènàltalam kitalàlt dolgokat adja elő sokszor. Anyuci mellől jött el, a büdös zoknijàt is a földre dobja, fèlig meghagyott kajàt a mosogatò mellè löki gondolom tipikus. Otthagyni nem merem , mert az albèrlet az èn bùtoraimmal ès eszközeimmel van felszerelve ès ő intèzte, pròbàlok bekemènyìteni, de csak annyit èrtem el, hogy nem csinàl akkora mocskot. Meg igazàbòl ax is kibukott, hogy bekemènyìtettem, hogy ez a hàztartàsi alkalmazott dolog nagyon nehèzkesen is megy nekem....( volt, hogy kèt napig csinàltam egy sütemènyt ès 5 òràn àt egy fogàst, mire ehető lett). Màshogy kène hozzààllnom, magamon kellene vàltoztatni, csak nem tudom hogyan, hogyne csinàljon komolyabb kàrt.... (pl. hogy ki kell dobni egy 15ezres làbast ugyan azon a napon az egèsz felmosòszettel együtt, miutàn tönkretette a wc tartàlyt mert őt az ilyen mulandò dolgok nek èrdeklik)....
2019. febr. 13. 15:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elmond rólad is azért, hogy egy ilyen embert képes vagy szeretni. Felnőtt embert sehogy sem fogsz tartósan megnevelni, ezt már most elfelejtheted, szóval marad a megszoksz vagy megszöksz.
2019. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

És miből finanszírozza ezt a rengeteg tönkretett dolgot?


Bár mindegy is, szólnék szüleimnek, hazavinném a bútorokat, ha kell később eladom és viszlát.


Az ilyen ember csak zsákutca az életedben. Ha akarsz még szenvedhetsz vele egy kicsit, aztán majd később unod meg. De jobb nem lesz. Soha semmikor, és csak hiszed, hogy te keményítesz be, mikor gyakorlatilag ő csicskáztat.

2019. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Ki kell dobni a lábast? MI A FAXOM EZ AZ AGYRÉM!!!??? o_O

32/f

2019. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

A probléma azzal van hogy meg akarod fegyelmezni, ez így tuti nem fog menni. Ügyes nő nem balhézik feleslegesen, érdekelté teszi a másik felet abban, hogy segítsen neki. A számonkéréssel semmit nem fogsz elérni ezt garantálom.

Az anyuka pici fiát úgy lehet "megnevelni", hogy megtanítod arra amit anyuka elfelejtett.

Amit ő teljesen magától értetődőnek tart arra fel kell hívnod a figyelmét mennyi munkával jár. Hiába tolod a nyakába a feladatot, nincs meg hozzá a ritunja hogy rendesen megcsinálja és még nagyobb gondot fok okozni.

A lényeg a türelem és a következetesség, mintha egy gyakornokot próbálnál betanítani. lehet hogy ehhez nincs türelmed és nem akarsz vele foglalkozni, akkor meg vagy elfogadod hogy ez a munka rád hárul és kitalálsz valami munkamegosztást(olyan feladatot áthárítani amit meg tud csinálni) vagy elköszönsz békességben és keresel egy olyan társat aki önállóbb.

Egy "mintapasiért" ennél sokkal többre is képesek vagytok, ez még nem a jéghegy csúcsa. :)

2019. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A külső karbonvázán (egyszerűbben szólva teste/jujhecuki arca) kívül mégis minek vagy együtt egy ilyen humán hulladékkal? Nekem aztán nem kellene egy ilyen.
2019. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves 3. vàlaszolò. Arra gondoltam, amikor valamit ùgy odaègetnek , mert ottfelejtik stb , hogy az màr nem eltàvolìthatò, összeèg a zomànccal, vagy megvàtozik a edèny anyaga a tartòs szàraz magas hőtől ès oxidàlòdni fog stb stb.
2019. febr. 13. 16:35
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Tipikusan olyan vagy, mint a világunk hulladék része. Vele vagy, mert hát olyan jól néz ki.


Kérlek, akkor ne panaszkodj! Örülj, tiéd a főnyeremény pasika, akit minden nő a saját tulajdonának akar tudni. Őrülj hát, tiéd a number 1.


Levetted a polcról a legszebb csomagolásban kínált fekáliát, én azt ajánlom, ne csomagolgasd ki. Menj ki vele az utcára, menőzz vele, mutogasd a trófeád.


Röhögni való vagy!


Tényleg. Bevásároltál már neki a mai vacsorához? Ha nem, siess! :D

2019. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném, hogy tudsz mit kezdeni vele. Eléggé életképtelen pasas, az anyja nem sok mindetn tanitott neki.

Nem tudom hogy birod te ezt elviselni, én már rég kihajitottam volna a lábassal együtt.


30N

2019. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kedves 7. vàlaszolò! Az, hogy ki nèz ki jòl, teljesen relatìv. Sok ismerősöm szerint nem nèz ki jòl. Nekem bejön. Csak az èn szemszögömből ìrtam. Amùgy akàrmilyen jòl nèzhet ki ,ha fizikaikag nem illünk össze. Èn pl. a vèkony szikàr pasikat szeretem. Ès nyilvàn olyan nőknek is jön be kiknek ez a zsànere, Csànyi Sandort kicsit a karakterère/ modoràra ìrtam, hogy legyen valami kèp ròla. Sok mindennek stimmelnie kell egy kapcsolatnàl. Ha a leìrtnàl több hibàja lenne (pl. mèg kedves se lenne), biztos dobnàm.
2019. febr. 13. 17:14
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

Fejleszted magad, megtanulsz hatékonyabban háztartást vezetni, anyósodtól pl tanulhatnál.

Másrészt eltiltod a házi munkától, meg minden olyantól, amivel csak többlet problémát okoz neked és amúgy sem képes rá. Ő foglalkozzon inkább a külsejével és aludjon sokat, az jót tesz a szépségnek.

Nagyon fontos, hogy mindezek mellett megőrizd a nőiességedet, kapjon elég szexet, és a külsőd is megfeleljen annak, ahogy egy igazán jó pasi csajának ki kell néznie.


Mindig tartsd szem előtt, hogy ő téged választott, hogy fényesre nyald az elkényeztetett popóját, de bármikor lecserélhet egy másik lányra.

És akkor járhatsz valami átlagos pasival, aki senkire nem hasonlít.

2019. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!