Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi van akkor ha 15 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha 15 év házasság után vágynék arra, hogy valaki "udvaroljon" nekem, ha már a férjem nemigen teszi úgy 15 éve?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatom a férjemmel, de sohasem tudta kimondani az érzéseit. Tudom, hogy nagyon szeret, hogy még mindíg gyönyörűnek tart, hogy nagyon büszke rám, de ezeket sohasem mondja, mert zárkozott típus... Képtelen bókolni, udvarolni, zavarban van tőle ennyi év után is. Én pedig egyre többet gondolok rá, hogy mennyi kellemes érzéstől fosztott meg engem ezzel a sokév során... és lassan eljutok oda, hogy vágyom rá, hogy valaki férfiként viselkedjen velem és úgy igazán levegyen a lábamról.

2018. máj. 4. 16:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

A pasik nem tudják, hogy a nők mit akarnak.

Ha nem mondod el neki, magától nem fogja tenni.

Ha azt mondod neki" drágám, olyan jól esne, ha bokolnal, udvarolnal nekem. Tudnál kérlek bokolni nekem es megdicsérni?" Akkor abban nincs semmi kierőszakolas. Kifejezed az igényed.

2018. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!