Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon szemérmes vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemérmes vagyok. A férjem viszont igényli a "malackodást". Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a férjem. Igazán jó vele lenni, rendszeres és kielégítő a nemi életünk. De ő másfajta kényesztetésre is igényt tart, pl. a szexcahtre. Semmi kifogásom ellene, de borzasztóan ügyetlen vagyok. Persze ezt ő soha sem ismerné el, de olyan érzésem van, mint amikor vezetni tanultam. Nem tudom, hogy mit és hogyan kell szexisen mondani. Igen, és akkor én megfogom a péniszed? hímvessződ? izé?

Nagyon kínosan érzem magam amikor így bénázok. A püspök lányaként nőttem fel, és hát soha sem szereztem ilyen tapasztalatokat. Nagyon kis szégyenlős voltam. Van valakinek hasonló tapasztalata? Valami tanács? Előre is köszönöm!



2018. febr. 3. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
nálunk sem működött a szexualitás pont ilyen eltérések miatt. nőként én voltam a belevalóbb, és sokszor láttam a barátomon hogy se nem érdekli, se nem értékeli. más pasik meg össze tennék a kezüket ilyen szexért..
2018. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Püspök lányaként? Katolikus?... Ejha! Sztem, kérdezd meg aput. :DD
2018. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, református.
2018. febr. 3. 17:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvass erotikus fanficeket a kedvenc filmedről vagy sorozatodról vagy könyvedről. Egy csomó van, rengeteg stílusban.


Szexpartnerkeresők is szoktak ilyeneknek helyet adni, ott is nagyon különféle az emberek vágya és ezeknek megfogalmazása.


Olvass ilyeneket, és használd azokat a kifejezéseket, amiket szimpatikusnak találsz. Nem tudod elrontani, ha magadat adod.

2018. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan élem meg ezt, mint Te. A párom merészebb, bevállalósabb lenne, én viszont még vetkőzni sem szeretek előtte.

Óvatosan kell ezzel bánni, nézz magadba, valóban szeretnéd-e, vagy a kíváncsiság hajt, esetleg a párod kedvében szeretnél járni?

Próbálkozzatok először olyan nem megszokott helyzettel amit Te is el tudsz fogadni, de olyanba ne menj bele amire Te nem vágysz.

2018. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ezt ne folytasd, mert érződik, hogy számodra kínos és megalázó, csak a pasid kedvére akarsz tenni.

a jó szexualitás alapja, hogy mindkét fél jól érezze magát benne.


ha te hülyén, kínosan érzed magad, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy béna vagy ebben a heléyzetben, hanem azt, hogy amit a férjed kér az dehumanizáló, szexista dolog, amire, ha a lelked mélyére nézel, te valójában nem vágy, csak meg akarsz felelni az ő elvárásainak.

2018. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Szia!


Én a helyedben virágnyelven beszélnék. Szóval nem hímvesszőnek, hanem répának, zászlórúdnak vagy ilyesminek nevezném. Persze csak akkor jó, ha a férjednek is megfelel így, ha nem sértődékeny, megpróbálhatod.

2018. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit korai volt az a házasság... nem tudom, mire jó ilyet erőltetni.

Ne répának hívd, ha annyira a kedvére akarsz tenni, hanem f_sznak, annak biztosan jobban örül - nem infantilis kicsit? De őszintén, mit gondolsz erről - azon túl, hogy kötelességednek tarod, hogy kiszolgáld?

2018. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

1. Ezért nem kell össze-vissza házasodni alárkivel.


2. Kényeztet. Püspök lányaként legalább írni megtanulhattál volna, ha már az életre nem sikerült felkészülni.

2018. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9, meg össze-vissza irkálni se kell ám, de tudom, jogod van hozzá.

"Van valakinek hasonló tapasztalata? Valami tanács? Előre is köszönöm!" - ehhez mit adtál hozzá?

2018. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!