Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti kiakadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kiakadnátok ha a párotok össze költőzésnél hozni szeretné a nagy becsben tartott játékait? (matchbox. Stb)?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsük ki, mit takar a stb? Nem akadnék ki amúgy, én is vinném a számomra értékes holmikat.
2018. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van egy robot, üveg golyó, gumilabda, porsche 911 kisautó, meg még pár ilyen dolog. Régi időkből van, nekem ezeknek eszmei értéke van és nem akarok megválni tőlük.
2018. ápr. 27. 18:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

helyfüggő.


Páromnak van egy terepasztala, működő vonatszerelvénnyel. Amíg 1 szobát béreltünk, addig nem tudta hozni. Saját lakásba, már igen.

2018. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, nekem is vannak olyan dolgaim ami másnak nem annyira értékes de nekem igen.
2018. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan, én is szeretem a régi emlékeimet, cuccaimat. :)
2018. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ó hála az égnek hogy ilyeneket írtok :D mert ha lesz párom és választani kell lehet nem őt választom :D (sőt biztos) :D
2018. ápr. 27. 18:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Én tökre örülnék, mert akkor én is vihetném az én cuccaim! :D
2018. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha elöl tartaná, mint dísz, azt inkább ne. Az én matchbox-aim egy dobozban vannak a szekrényben.
2018. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen nem elvárható egyik féltől sem, hogy a számára fontos dolgokat elhagyja valahol útközben költözés során.

Mondjuk fura, hogy egy konkrét gyerekszobát soroltál fel, de ha valakit igazán szeretek, akkor minden rigolyájával együtt elfogadom.

2018. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha talál nekik egy rendes helyet, ahol nincsenek útban, de mégis lehet nézegetni/használni őket, akkor nekem okés. A lényeg, h legyen meg mindennek a helye és ne kallódjanak összevissza.
2018. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!