Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi van akkor ha 15 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha 15 év házasság után vágynék arra, hogy valaki "udvaroljon" nekem, ha már a férjem nemigen teszi úgy 15 éve?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatom a férjemmel, de sohasem tudta kimondani az érzéseit. Tudom, hogy nagyon szeret, hogy még mindíg gyönyörűnek tart, hogy nagyon büszke rám, de ezeket sohasem mondja, mert zárkozott típus... Képtelen bókolni, udvarolni, zavarban van tőle ennyi év után is. Én pedig egyre többet gondolok rá, hogy mennyi kellemes érzéstől fosztott meg engem ezzel a sokév során... és lassan eljutok oda, hogy vágyom rá, hogy valaki férfiként viselkedjen velem és úgy igazán levegyen a lábamról.

2018. máj. 4. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hajrá mindent bele egyszer mindent ki kell próbálni!
2018. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj ezzel, hogy ahogy mondod, soha nem volt ilyen. Sem kezdetben, sem 15 év alatt. Most már nem kellene olyat elvárni így ennyi idő után mint amilyen soha nem volt.

Ha hiányzik akkor beszélhetsz neki erről, de nagy változásra ne nagyon számíts.

2018. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

"Én pedig egyre többet gondolok rá, hogy mennyi kellemes érzéstől fosztott meg engem ezzel a sokév során..."


Hogy megfosztott? Nem vett el tőled semmit, ami meg lett volna neked.

Amúgy meg ne várj el tőle olyasmit, amire te nem vagy képes.

2018. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

"vágynék arra, hogy "valaki" udvaroljon nekem" - a baj itt kezdődik. Te nem a férjedre vágysz, hanem valakire. Valaki másra, aki nem a férjed.

Nagyon nem fair, hogy olyan dolgokat vársz el tőle, amit soha nem ígért. Mielőtt viszont keresgélni kezdenéd azt a személyt, aki udvarolna neked, zárd le a házasságod, ne szarvazd fel azt az embert, aki 15 éve kitart melletted!

2018. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mondd meg neki, hogy vágysz erre. Bokok, stb. Menjetek el randizni, vegyél fel szép ruhát, alá esetleg egy szép bugyit is.

De előre mondd el, hogy mire vágysz töle, hogy mit szeretnél. Valószínű hogy neki is jó lesz.

Szerintem semmi rosszat se írtál

23 n

2018. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ülj le vele szemtől szembe és ezt így mondd meg neki kerek- perec. Ez a legkorrektebb, amit tehetsz.
2018. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem ülhetek le vele ezt megbeszélni! Ez nem olyasmi amin változtatni tudna... ha kierőltetem az nem olyan. Csak eszembe jut néha, hogy milyen jól eshet azoknak akik kapnak ilyesmi szeretet is!
2018. máj. 4. 17:55
 8/11 peca1000 ***** válasza:
Iratkozz fel Facebook-on a Hülyék klubja csoportba (vicces dolgokat szoktak kiposztolni, én is tagja vagyok), ott szombatonként selfie nap van. Minden korosztályú és kinézetű, (főleg nők) tesznek ki magukròl képeket. Még a legcsúnyábbakat is körbeudvarolják (hát még a szépeket), írják a romantikus, dícsérő hozzászólásokat a férfiak.
2018. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as, a gyatra hozzászólásod azt mutatja, hogy nem élsz tartós párkapcsolatban, különben értenéd, hogy mire gondolok. Nem az hiányzik, hogy dícsérgessenek...
2018. máj. 4. 19:46
 10/11 peca1000 ***** válasza:
90%
Kedves kérdező! 12 éve élek együtt a feleségemmel. Én megmondtam neki, hogy nem vagyok gondolatolvasó, bármilyen igènye ès problémája van, mondja el nekem. Meg is teszi. Mindíg megdícsérem, ha vesz új ruhát, hogy milyen csinos, és ha volt fodrásznál, a haját is. És elmondja azt is minek örülne érzelmileg, figyelembe veszem, és megteszem. Tedd meg te is, hogy elmondod a párodnak, hogy mire vágysz, mert ő most hiheti joggal, hogyminden rendben van, hisz nem panaszkodol
2018. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!