Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, megharagudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megharagudnátok a barátnőtökre ha mostantól csak és kizárólag egészséges ételeket lenne hajlandó készíteni?

Figyelt kérdés

Sok zöldség, saláták csirkehússal v hallal. Vagy főzelékek. De hetente néhányszor semmi hús csak saláta.


Nem várom el hogy ő is ezt egye mint én de nincs se kedvem, és főleg nem időm meg energiám kettő emberre főzni. Ha ő szeretne zsíros ételeket, sültkrumplit, tésztát, akkor azt magának kell elkészítenie. Nem direkt akarom megszivatni de amíg nem költöztünk össze esténkét csak salátát ettem és kb hétvégén ettem néha extrább kajákat. Viszont a párom meg vacsorára mindig főttételt szeretne.


2018. ápr. 12. 21:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha "meddig tart", akkor a pasinak is "meddig tart", nem értem, miért kell külön kaját készíteni egy felnőttnek. Vagy egyen, ami van, vagy csináljon.
2018. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
10%

#21


Főzni csak gyakorlás útján lehet, és nem egyik pillanatról a másikra. Senki se az anyja hasában tanulja meg a főzést.


Ha egy nő azt szeretné, hogy a párja, aki eddig soha nem tudott főzni, megtanuljon, akkor az a minimum szerintem, hogy együtt, közösen elkezdenek főzni és a nő tanítja meg a pasit mindenre. Utána a további kreativitás már a pasin múlik.

És nem az a felfogás létezik, hogy a csaj azt mondja, nesze b.+ azt eszel ami itt van, vagy főzöl magadnak vagy éhen halsz. Ez milyen kapcsolat már úgy őszintén?


A kérdező a saját, jelenlegi mentalitásával nem fog normális hosszútávú kapcsolatban lenni.


És úgy mellékesen kedves kérdező, nincs egy napod egy héten, hogy főzz egy nagyobb mennyiségű kaját a párodnak? Mi a francot csinálsz hétvégén?


Ja és csak úgy megjegyzem, ha majd odakerültök és szülsz gyereket, akkor a gyereknek se fogsz külön főzni? Ja, az már megint más lesz? De a párod, akit elméletben szeretsz, ő ennyit nem érdemel meg???

2018. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki ne várja már el 8 óra munka után, hogy minden nap főtt étel legyen... Mi a melóba eszünk meleget. Tudod mikor fogok este még neki állni főzni és mosogatni. A párom segítene persze de mire lenne abból vacsora? Ha valaki mégis erre vágyik, akkor csinálja meg magának.
2018. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
89%
22# miért a nőnek kéne megtanítani a férfit főzni? Aki pinával születik annal eleve illik tudni.? Röhej...
2018. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

#24


Ilyen alpári stílussal ne csodálkozz, ha esetleg senkinek se kellesz.


Általában a nő a főzni tudó személy, a pasi a kevésbé, vagy egyáltalán nem.

Oké, akkor helyesbítek a gyengébbek kedvéért, a főzni tudó személy, tanítsa meg a nem tudót főzni. Ámen!

2018. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
80%

"Ha egy nő azt szeretné, hogy a párja, aki eddig soha nem tudott főzni, megtanuljon, akkor az a minimum szerintem, hogy együtt, közösen elkezdenek főzni és a nő tanítja meg a pasit mindenre."


Igen, érdekes, hogy egyik mondatban leírod, hogy senki nem úgy születik, hogy tud, aztán meg minden nőről feltételezed, hogy tud.


És nem tudok. Ha meg akar tanulni, net, könyvek, mama, kérdezgessen.

2018. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
79%
Azt hozzáteszem, hogy nem muszáj megtanulnia, de nekem sem. Nem az én dolgom megtanulni miatta.
2018. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
17%

#26


"Igen, érdekes, hogy egyik mondatban leírod, hogy senki nem úgy születik, hogy tud, aztán meg minden nőről feltételezed, hogy tud. "


Te ennyire h..lye vagy, vagy csak tetteted itt ezt a fajta viselkedést?

Azért írtam, mert a nőknél alapszocializáció, beléjük nevelték, hogy megtanuljanak főzni. Az anyukájuk is tanítja őket főzni. A nők legnagyobb része alapdolognak tartja, hogy mivel ő a nő, ezért tudjon főzni.


"Azt hozzáteszem, hogy nem muszáj megtanulnia, de nekem sem. Nem az én dolgom megtanulni miatta."

Nem kötelező főzni, ha milliós fizetésed van havi szinten, hogy megengedheted, hogy rendelgess magadnak, vagy bejárónőt tarts, vagy eljárj mindig étterembe.

De azt se várd, hogy anyukád fog főzni helyetted.

Gyerekednek ki fog majd enni adni???


Nőként utálok főzni, na tessék, de megcsinálom, mert alapdolog és nem engedhetem meg, hogy étterembe járjak kajálni.

De én legalább megtanultam, veled ellentétben!

2018. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

"Azért írtam, mert a nőknél alapszocializáció, beléjük nevelték, hogy megtanuljanak főzni. Az anyukájuk is tanítja őket főzni. A nők legnagyobb része alapdolognak tartja, hogy mivel ő a nő, ezért tudjon főzni. "

Ez a huszonéves korosztályban már nincs így. Meglepően sok olyan fiatal lányt ismerek, akik nem tudnak sütni, főzni, max pár kaját. Sőt, sok egyetemista csajnak, akik albérletben élnek, apuci-anyuci viszi a kaját. És meglepően sok srácot ismerek, akik tök jó kajákat csinálnak. Több szakácsként dolgozó fiatalt ismerek, mint nőt. Szerintem kiegyenlítődött már a nemek közt ez a főzős helyzet.

2018. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
83%
25# kedves, hogy aggódsz, de ne tedd. Tőlem a férjem nem várja el, hogy a konyhában robotoljak munka után. Inkább csinálunk valami mást együtt. Ez nem jelenti azt, hogy nem tudok főzni.
2018. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!