Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezért megharagudnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megharagudnátok?

Figyelt kérdés
Fél 8kor jöttem ki a zuhany alól törülközővel a fejemen mivel hajat mostam. Erre párom süssek kirántott húst én meg nem csináltam. Nők véleménye érdekel első sorban
2016. aug. 29. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Kérte, vagy parancsolta?
2016. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérdezte,hogy nem csinálunk? Én meg,hogy csináljál nekem már nem esik jó, miért nem mondtad zuhany előtt
2016. aug. 29. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé gyenge idegrendszerre rendelkezik az az illető, aki egy ilyenen megharagudna.


Szépen meg kell neki mondani, hogy most mostál hajat, nem fogsz húst sütni, mert nem szeretnéd, ha a frissen mosott hajad zsír és olajszagú legyen.

Ha meg a másik fél képtelen ezt megérteni és tolerálni, akkor az a kapcsolat se lesz hosszú életű!

2016. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 jól írta!


Ez van, nem fog emiatt eret vágni senki. A pasik amúgy is ilyenek. Hajmosás után kívánják meg sült kaját, felmosás után kell wc-re menniük, ne porszívózz mert épp a kedvenc műsorát nézi, a frissen vasalt és összehajtogatott pólói közül pont a legalsó kell neki, meg még lehetne sorolni.

2016. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődnék meg rajta, fölösleges.

A férfiak nem kerítenek nagy feneket, hogy most rántott hús szagú lesz a hajad.

Épp ezért kell normálisan válaszolni, mert ő aztán végképp nem gondol ilyenre.

Megmondanám neki, hogy bocsi de most nem, mert most mostam hajat, majd legközelebb sütök.

2016. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én fél8-kor már akkor sem állnék neki panírozni, ha nem mostam volna hajat:D
2016. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi nem eszunk rantott dolgokat, mert liszterzekeny vagyok. Nem is nagyon fozunk bonyolult dolgokat. Szoval en eleve soha nem csinalok ilyesmit. Sertodjon meg ezen a pasi, ha akar. Miert kizarolag a Te dolgod lenne a fozes??

N

2016. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Eszter76 ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy te haragudj-e, hanem az, hogy ő megharagudott-e, amiért nem csináltál. Ha igen, akkor van baj... ha nem, akkor meg minek haragudni ilyen hülyeség miatt?
2016. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék meg egyik esetben sem. Van más kaja is, éhen halunk. Jelentéktelen hülyeség.
2016. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy más dolog van mögötte? Korábban összekaptatok, vagy teljesen máson sértődött meg?
2016. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!