Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért nagyon megharagudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért nagyon megharagudnátok, hogy eddig ezt nem meséltem el?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy aranyos férfival,immáron három hónapja.Nekem a volt házasságomból van egy fiam,akiről tud is,és nem is zavarja.De van egy nagy titkom amit kb csak a szűk családi köröm tud,hogy van egy nevelt fiam is.Akit 4 éves kora óta nevelek.Most 12 éves.Róla eddig nem beszéltem neki.Vajon nagyon meg fog rám haragudni,ha elmesélem neki?Az nem lényeg,hogy miért én nevelem más gyerekét.Lehet is köpködni,hogy miért kellet nekem más gyerekével foglalkozni,de nem hagyhattam hogy állami gondozásba kerüljön.Semmi problémám vele,anyunak hiv és szófogadó gyerek.
2014. máj. 30. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod a férfival a kapcsolatot legyél vele őszinte. Ha eltitkolod előle amikor már komoly terveitek van vagy még csak ismerkedtek semmiképp sem tesz jót. Nem azt mondom h írd ki az üzenőfalra, h ez van.. DE ha már ott tartasz h megbecsülöd az illetőt akkor legyél vele őszinte, és ha megismert már téged, és te is szimpatikus vagy neki akkor nem lesz gond. Meg fogja érteni.
2014. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt nyugodtan elmesélheted neki, neked volt szíved befogadnu egy árva gyereket ezt értékelni fogja benned
2014. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mondd el neki nyugodtan
2014. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WheneverYouWant ***** válasza:

Három hónap nem olyan nagy idő hogy azt mondhassuk hogy ez hatalmas titok lenne előtte. Mondjuk attól függ hogy mennyit beszéltetek/találkoztatok... Meg hogy mennyire magabiztosan állítottad hogy csak 1 gyermeked van.... Ezt mindenképpen jó lenne vele tisztáznod minél hamarabb. Ha tudott az 1 gyerekedről és attól nem hátrált meg akkor valószínűleg a másiktól sem fog... a titkolózás vagy a hazugság az viszont bűn.

Nálam az őszinteség nagyon fontos kérdés.. Ha egyszer a bizalom elveszik azt az Isten sem hozza vissza. Én próbáltam már megbékélni hazugság után egy kapcsolatban de nem lehet.. Hiába mondja a szívem hogy megbocsájtok ha az agyam erre nem képes... elfelejteni nem tudom...

2014. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem voltam vele teljesen őszinte,és ez zavar is nagyon.

Jelenleg még csak ismerkedős fázisban vagyunk,eddig 2 randink volt.De egy hónap múlva költözöm a munkám miatt,és akkor már szinte minden nap találkozhatunk is.Csak fogalmam sincs,hogy vezessem fel neki.Mert azt nem mondhatom,hogy "figyi mellékesen van egy nevelt fiam is"

2014. máj. 30. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
es miert kellett egyaltalan eltitkolni hogy van egy nevelt fiad? nem ertem miert lenne ez baj. egyszeruen csak mondd el. de minel hamarabbb
2014. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért nem mondtad el neki már az elején, amikor a vér szerinti fiadat is. Van erre bármilyen jó indokod? Egyébként minél előbb elmondod neki, annál jobb.
2014. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PearlDiver ***** válasza:
Mondd el neki hamar, és azt is hogy miért nem mondtad eddig, de már bízol benne és nem tartasz ettől.
2014. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett eltitkolni. Semmi szégyellni való nincs ebben! Nagyszerű dolog, hogy magadra vállaltál egy másik gyereket. Maximum azért akadnék ki egy kicsit a helyében, mert nem voltál teljesen őszinte, de meg fogja érteni, hogy nem akarod szétkürtölni.
2014. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egyszerűség nagyszerűség. Egyébként miért köpködne ezért bárki is rád?! Ilyen kicsavart világban élnénk?! Ha valami, hát akkor az, hogy befogadtál egy gyermeket, az egyik legnemesebb cselekedet amit tehettél. Aki ezért lenézne, az egy ostoba ember. Tudja csak meg, ha ezért elutasít, tudni fogod legalább, hogy jobb is neked nélküle. Egy jó kapcsolat alapja amúgy is az őszinteség. Szóval nem kell felvezetni, csak mondd el.


23/F

2014. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!