Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért nagyon megharagudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért nagyon megharagudnátok, hogy eddig ezt nem meséltem el?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy aranyos férfival,immáron három hónapja.Nekem a volt házasságomból van egy fiam,akiről tud is,és nem is zavarja.De van egy nagy titkom amit kb csak a szűk családi köröm tud,hogy van egy nevelt fiam is.Akit 4 éves kora óta nevelek.Most 12 éves.Róla eddig nem beszéltem neki.Vajon nagyon meg fog rám haragudni,ha elmesélem neki?Az nem lényeg,hogy miért én nevelem más gyerekét.Lehet is köpködni,hogy miért kellet nekem más gyerekével foglalkozni,de nem hagyhattam hogy állami gondozásba kerüljön.Semmi problémám vele,anyunak hiv és szófogadó gyerek.
2014. máj. 30. 14:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Volt már olyan ismerősöm aki állandóan arról nyivákolt,hogy nekem miért kellet befogadnom egy idegen "kölköt".Meg volt rá az okom,nem tudtam elnézni azt amiben élt.Igy szépen elintéztem,hogy a gyámja lehessek.S igen sokan lenéznek ez miatt,mert más gyerekét nevelem.Én ezt az életet választottam,sose sajnáltam azt,hogy 20 évesen lemondtam a szabad életről,az helyett szivesebben szaladtam az oviba a "fiamért",vagy együtt játszunk,mesét nézünk és a többi.
2014. máj. 30. 19:09
 12/14 anonim ***** válasza:
ezen tenyleg semmi szegyelni valo nincs szerintem. sot nagyon jol tetted. nem tudom kepes lennek-e ra en... de az nekem akkor is erthetetlen miert titkolod. ezek szerint te szegyelled. ezt nem ertem. szerintem buszkenek kellene lenned erre hisz ez azt jelenti hogy jo ember vagy (ezzel nem azt mondom hogy dicsekedj vele)
2014. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlem csak ilyennek az ember nem kérkedik.Imádom,és sajátomnak tekintem.Csak ez miatt nagyon sokan lenéztek anno,és igy inkább nem igen beszélek róla.
2014. máj. 30. 20:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez az ismerőseidet minősíti... szívtelenek. Ennyi. Ez egy nagyra becsülendő dolog amit tettél, hidd el! Büszke lehetsz rá!
2014. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!