Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezért megharagudnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megharagudnátok?

Figyelt kérdés
Fél 8kor jöttem ki a zuhany alól törülközővel a fejemen mivel hajat mostam. Erre párom süssek kirántott húst én meg nem csináltam. Nők véleménye érdekel első sorban
2016. aug. 29. 20:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A rántott hús miatt sértődött meg mert ő,hogy kívánja és milyen barátnő vagyok én,hogy nem csinálok. Bezzeg az anja még 10kor is csinált neki. Mlndom én nem vagyok az anyád meg szolga se vagyok. Bele nyugodott aztán csak azért kiakadtam ilyenen megharagudni én meg egész nap 2palacsintát ettem mert nem volt itthon kaja és kb 4kor mentünk vásárolni addig meg éhen voltam és még ezek után este süssek húst...persze
2016. aug. 30. 08:10
 12/14 Eszter76 ***** válasza:
100%
Ó, anyuci pici fia... ne haragudj rá, nem tehet róla. Te viszont nagyon jól csináltad, hogy fölvilágosítottad, hogy nem vagy az anyukája. Ne hagyd magad, akkor nem lesz baj. (És ne próbálj versenyezni az anyjával... ;-))
2016. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😋
2016. aug. 30. 17:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Neha megcsinalja maganak , ami kell ... szval szerintem megcsinalná. Vagy ha szar napja van duzzogna. Nem èrtnè meg; vagy inkabb nem enne.:D
2016. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!