Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, megharagudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megharagudnátok a barátnőtökre ha mostantól csak és kizárólag egészséges ételeket lenne hajlandó készíteni?

Figyelt kérdés

Sok zöldség, saláták csirkehússal v hallal. Vagy főzelékek. De hetente néhányszor semmi hús csak saláta.


Nem várom el hogy ő is ezt egye mint én de nincs se kedvem, és főleg nem időm meg energiám kettő emberre főzni. Ha ő szeretne zsíros ételeket, sültkrumplit, tésztát, akkor azt magának kell elkészítenie. Nem direkt akarom megszivatni de amíg nem költöztünk össze esténkét csak salátát ettem és kb hétvégén ettem néha extrább kajákat. Viszont a párom meg vacsorára mindig főttételt szeretne.


2018. ápr. 12. 21:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
51%
Attol hogy folyton salatat meg fozelekeket eszel, meg nem lesz egeszseges az etkezesed. Ez ilyen noi magazin dieta :"D.
2018. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
27%

tudatosítani kéne benne, hogy a magyar konyha mennyire egészségtelen és egyhangú sok szempontból.

a sok zsiradék, az örökös pörkölt-krumpli páros, a borzasztóan kevés halfogyasztás...


én egy francia férfival estem szerelembe, és elképesztően sokat fejlődtem a gasztronómia terén, francia konyhát vittünk, és francia módi szerint étkeztünk.


a francia evéskultúra külön megérne egy misét, nem véletlenül szuper csinosak légiesen karcsúak arrafelé az emberek, miközben igazi gourmet-k.

2018. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

ne mondja már nekem azt bárki is h a zöldség egészségtelen...


nem vagyok dietetikus se divatmajmoló vagy vegán vagy ilyesmi. csak annyit tudok h alapból nem kívánom a húst mindennap és zöldséget ettem eddigi életemben, semmi bajom nem volt soha. húst is eszem rendszeresen, de nem mindennap. viszont mióta zsíros meg cukros vackokat eszem, elhíztam, pattanásos vagyok, stb. ne mondja nekem azt se senki h húst kell enni minden egyes nap, mert ez hülyeség.

2018. ápr. 12. 22:16
 14/38 anonim ***** válasza:
71%
Vegaként én értékelném ezt. Engem nem zavar, ha valaki húsevő, nem vagyok bigott és beszűkült, de amint elkezd savazni, hogy miért nem eszek húst, akkor kalap-kabát. :)
2018. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
60%

-Vegaként, amiket tapasztaltam:

Nem fingok, mint a disznó, a sok húsevő körülöttem irtó büdöseket durrant. Ha meg is esik, semmi szaga.

-Könnyebbnek érzem a testemet, energikusabbnak, fittebbnek.

-A szemeim érzékenyek, hajlamosak voltak begyulladni, ritkán még most is, de amióta elhagytam a húsevést, drasztikusan jobb a helyzet.


Reggelig írhatnám az előnyeit, pl. az ökológiai lábnyomom csökkentésével, környezetvédelmi szempontok stb. de senkit sem akarok meggyőzni.

2018. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nem KELL mindennap húst enni, de én hülyét kapnék, ha nem ennék mindennap. És én szeretek egészségesen élni, mióta a testsúlyom felét leadtam.
2018. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
94%

Imádnám. Bár tény, hogy elég finnyás vagyok és magában pl. egy saláta nekem íztelen. Szóval csirkemell és hal kéne a dolgok mellé. Pont próbálok egészségesebben élni és nekiálltam sportolni is, de az égvilágon semmilyen támogatást nem kapok a barátnőmtől. Mindig mekizne velem. Hát, jobban bejönne, ha összedobna valami egészséges kaját :D


Betoncsizma: Nem vagyok vega. Nem fingok. Csak zöldségtől alig van energiám. Eddig semmiféle előnyt nem soroltál, de elhiszem, hogy nálad működött. Nálam nem.

2018. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Mért kellenem en is azt enni?
2018. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
egyik nap te főzöl, másnap ő
2018. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
32%

párom fizikai munkát végez, egy salátától nem lesz energiája.

meddig tart egy tészta megfőzése? sült krumplit lehet sütőben, rántott húst is, rögtön nem olajban sütöd.

salátát meg 5 p összedobni, amellett nincs időd semmire? amúgy nem attól leszel egészséges, hogy a 80 féle permettel lefújt zöldséget rágcsálod csak

2018. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!