Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudnam megertetni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam megertetni vele, hogy ez nem egeszseges igy?

Figyelt kérdés
A baratom nem egy hizos tipus. Akar mennyi eszik o sovany marad. Hiaba probalomneki magyarazni, csak mert nem hizol meg nem egeszseges pizzat enni egy heten at, nem erdekli. Es viszont pont az ellenkezoje vagyok es mindentol IS hizom. Ezert nekem fontos odafigyelnem arra, hogy mit eszunk. En vagyon jol elel elek zoldsegeken, es barmint ami friss de kicsit tobb munkat igenyel, mig a baratom nem hajlando semmi mast enni csak elore elkeszitett gyors kajakat. Az edesanyjatol kap hideget meleget erte, de az sem erdekli. Arra meg sajnos nincs keretunk, hogy 2 fajta fozos kajat gyartsunk nap mint nap. Igy en megeszem a szegenyes bar egeszseges menumet mig o eszi az olcso pizzajat vagy tesztat tesztaval... nem tudom hogy ertessem meg vele, hog cvak mert fiatal es vekony ennek az etrendnek nem lesz jo vege....

2017. dec. 27. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Ez nagyon közhelyes lesz, de ha szeretne hallgatna rád.

Énn pont így voltam ex bnőmmel. Én egészségesen akartam élni, ő meg zsírt zsírral evett és hízott mellettem kb 20kg-t.

A végén én voltam a rossz, mikor elhagytam.

2017. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Legrosszabb esetben 50 éves kora körül 2-es típusú cukorbetegsége lesz. Manapság úgysem fogsz egészséges maradni életed végéig.
2017. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Mi lenne, ha nem a gyerekedként kezelnéd, aki túl nagyra nőtt ahhoz, hogy egy-két maflással boldoggá verd, hanem autonóm felnőtt emberként?
2017. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Manapság már minden tele van mindennel.A bio zöldségek, gyümölcsök is eléggé megkérdőjelezhetőek, emellett piszokul drágák.A csirkemell is tele van szteroidokkal, hogy minél nagyobb legyen és minél többet eltudjanak adni.

Sokat nem tudsz vele tenni, ha ő maga nem látja be a veszélyét az életmódjának.

2017. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Aki hulye az hulye.
2017. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!