Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyakran ingerult a parom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran ingerult a parom es kiabal velem. Meddig szabad turni?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk egyutt, fel eve hozzam is koltozott, az en lakásomba. Altalaban minden rendben, masok szerint fantasztikus part alkotunk, es en nagyon szerelmes voltam. Mar az elejen is volt nehany duhkitorese, akit megprobaltam nem túldramatizálni, mert problemai voltak. Sajnos ra kell jonnom, hogy a gond nagyobb, mint hittem. Ha valami aprosag miatt ideges, ordít velem, es ez egyre rosszabb. Tegnap mar oda jutott, hogy utal, es atkozza a napot, amikor megismert. Amikor kitombolja magat, leul es kiborul, osszetorik hogy miert banik velem igy, amikor nem erdemlem meg. Ugy ereztem, hogy o eletem parja,de kezd bennem megolni valamit. Nem akarom, hogy kesobb, ha gyerekünk lesz, a pici ilyen csaladban eljen. Egyebkent a parom bantalmazo csaladban nott fel, borzalmas dolgokat mesel. Probaltam mar nyugtatni, szeretgeti ilyenkor, volt hogy megkertem hogy ne rajtam toltse ki a duhet, mert nekem ez faj. Probaltam azt is, hogy szo nelkul hagyom, de talan az a legrosszabb. Meg tudom menteni a kapcsolatot valamivel? Tudok neki segiteni? Szeretne valtozni, mert utalja magat ilyenkor, de felek,hogy nem fog menni.
2017. dec. 9. 14:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy mekkora a baj és te tudod mennyire komoly kitörések ezek. Mi a párommal mindketten lobbanékony természettel rendelkezünk, ha fádtság is társul mellé, azonnal felkapjuk apróságokon is a vizet, viszont jellemzően egy óra múlva már egymáshoz bújunk és azt sem tudjuk min kaptunk össze. Tolerálom, hogy ő ilyen, ő is megtanult kezelni engem, amikor elkap a hév.

Egyébként nálam ez családi vonás jó eséllyel. Anyu végtelenül türelmes, apu ugyanilyen lobbanékony. Régen sokszor elsírtam magam az 5 perces kitörésein és nem is értettem anyu ezt hogyan tudja elviselni. Aztán rájöttem. Szeretik egymást és csak ez számít. Ami abban a pár percben elhangzik, mindenki elengedi a füle mellett, utána leülünk és normál hangnemben megbeszéljük. Talán azért is tudom ennyire jól tolerálni a párom kitöréseit, mert ebben szocializálódtam. :) Ezt azért messze nem nevezném bántalmazásnak, de mint ahogy említettem is, a ti kapcsolatotokban neked kell érezned mennyire megy ez túl egy határon.

2017. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!