Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyakran ingerult a parom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran ingerult a parom es kiabal velem. Meddig szabad turni?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk egyutt, fel eve hozzam is koltozott, az en lakásomba. Altalaban minden rendben, masok szerint fantasztikus part alkotunk, es en nagyon szerelmes voltam. Mar az elejen is volt nehany duhkitorese, akit megprobaltam nem túldramatizálni, mert problemai voltak. Sajnos ra kell jonnom, hogy a gond nagyobb, mint hittem. Ha valami aprosag miatt ideges, ordít velem, es ez egyre rosszabb. Tegnap mar oda jutott, hogy utal, es atkozza a napot, amikor megismert. Amikor kitombolja magat, leul es kiborul, osszetorik hogy miert banik velem igy, amikor nem erdemlem meg. Ugy ereztem, hogy o eletem parja,de kezd bennem megolni valamit. Nem akarom, hogy kesobb, ha gyerekünk lesz, a pici ilyen csaladban eljen. Egyebkent a parom bantalmazo csaladban nott fel, borzalmas dolgokat mesel. Probaltam mar nyugtatni, szeretgeti ilyenkor, volt hogy megkertem hogy ne rajtam toltse ki a duhet, mert nekem ez faj. Probaltam azt is, hogy szo nelkul hagyom, de talan az a legrosszabb. Meg tudom menteni a kapcsolatot valamivel? Tudok neki segiteni? Szeretne valtozni, mert utalja magat ilyenkor, de felek,hogy nem fog menni.
2017. dec. 9. 14:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Nálam ilyenben zéró tolerancia van. Velem senki nem kiabál, mert nem vagyok hajlandó hallgatni. Te tudod meddig tűröd. Csak tudd, hogy amit kapsz, a TE DÖNTÉSED! Dönts jól!


(Amiket leírtál, azok alapján inkább tűnsz szociális munkásnak, vagy ápolónőnek mellette.)

2017. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez a faszi nem gyakran ingerult, hanem egy beteg, terapiara, gyogyitasra szorulo ember.
2017. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
És most még friss a kapcsolat és elvileg szeret. Miket fog mondani, ha elmúlik a rózsaszín köd? Hányadik pofonnál fogsz majd felébredni, hogy egy bántalmazó kapcsolatban élsz? Milyen "életed párja" meg "gyerek"??? Megőrültél? Szánalomból maradni valaki mellett nem szerelem. Te sajnálsz valakit, akinek kezelésre van szüksége. Ennyi a történet. Hogy miért szeretsz áldozat lenni, derítsd ki egy terapeutával. De ne szúrd el az egész életed!
2017. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
#2 Érdekes, hogy azt gondolod, hogy férfi. :) Pedig nincs a kérdésben megjelölve a neme. Nincs jelentősége, csak megjegyeztem. :)
2017. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Addig fogod tűrni amig szerelmes vagy elé, amíg szereted.


Az emebrek nem tökéletesek, akit szeretünk a hibáival együtt is szeretünk.


Akit nem szeretünk eléggé abban kersünk hibákat hogy megindokoljuk miért hagyjuk el őt.


Az egészséges határt túlépi ha bántalmazás vagy komoly dühkitörések vannak.


Abban az esetben ha az ember nem akar magán segíteni te sem nagyon tudsz ez csak közös munka árán működhet.


Vannak emberek akik pszihológusra is szorulnak, hogy ez mennyire fél bele egy kapcsolatba az emberenkét változik.

2017. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a fizikai bántalmazás a bántalmazás. Ha a kérdezőnek a párja dühkitörései "gyakran" fordulnak elő (idézet tőle), akkor az gyakori, és őt bántja. Miért maradna tovább valakivel, aki bántja? 1 év nem volt elég türelmi idő?
2017. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen így van, előző voltam.
2017. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne változni, keressetek szakembert, aki segít. Anélkül nem fog menni. Viszont ha nem megy bele, nem szabad vele maradni.
2017. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
SZABAD tűrni életed végéig. Csak éppen egyetlen napig sem ÉRDEMES.
2017. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
A késõbbiekben még rosszabb lesz.
2017. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!