Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt elmondanád a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elmondanád a párodnak vagy inkább nem, és titkolnád?

Figyelt kérdés

- Ha például valakinek megtetszel, megpróbál Veled kikezdeni azt elmondod a párodnak?

- Vagy nem is kezd ki Veled, csak érezteti a szimpátiát, és hogy szívesen megismerne jobban?

- Vagy mondjuk van egy barátod, akiről sejted vagy tudod is, hogy nagyon kedvel Téged, akár járna is Veled, de Te egyébként nem, mert barátként kezeled?

- Törölsz-e például olyan chat beszélgetéseket, melyekről tudod, hogy neccesek, ezért inkább kitörlöd nehogy véletlenül észevegye? Hogy miért necces az is érdekes lehet, Neked írtak olyat, vagy Te írtál olyat... vagy mindkettő :)



2017. dec. 8. 10:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

A titkolózás szerintem sem korrekt dolog egy párkapcsolatban, igen azért is vagyok kíváncsi mások véleményére.


Viszont ezt azért túlzásnak tartom: "ha a titokképzésre igény van a párod részéről, az egyenlő a megcsalással. "


Írok egy példát. Az egyik barátja meleg, és amikor kiderült, hogy beleolvastam a beszélgetésükbe, akkor a srác kiakadt, mert olyan dolgokat tudtam meg, ami csak rátartozik. Biztos vagyok abban, hogy mindenkinek vannak olyan barátai, akik mesélnek / mondanak olyan dolgokat, melyeket aztán nem meséltek el a párotoknak, mert nem tartozik rá.


Ez persze kicsit más, mert az rám is tartozik, ha valaki tetszik neki, és Ő ebben valahol partner, és nem mondja azt neki, hogy ezt ne. Igazság szerint, valakinek Ő megtetszik az nem zavar. Természetesen egy egészséges féltékenység elő bújik bennem, de ha látom, hogy a válaszreakció megfelelő, akkor nincs miről tovább beszélni. Itt a probléma, hogy rendszerint törli a beszélgetéseket, szerintem mással is. Asszem hamarosan ebből nagy balhé lesz :-(

2017. dec. 8. 11:46
 22/30 anonim ***** válasza:

Elmondanám, mert joga van tudni.


Nincsenek titkaink egymás előtt, és az előző kapcsolatomban az exem épp elég hasonló "csak beszélgetünk"-hazugságot tett.

Szerintem nem kell ilyesmit titkolni, mert úgyis kiderül, és akkor szakításig is sodródhat az ügy.


Az más kérdés, hogy nem csetelek "necces" dolgokról, aki ismerkedni akar, annak elmondom, hogy van kedvesem és az első "olyan" megnyilvánulására letiltom.


28n

2017. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Egy kérdés. Honnan tudod hogy törli a beszélgetést ha nem az orrod előtt csinálja?
2017. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23-as: Egyszer véletlenül észrevettem, hogy valami idegennel csetel, később rákérdeztem ki az, és akkor mondta, hogy törölte. Azóta téma ez nálunk, és volt azóta is olyan alkalom, amikor mondta, hogy törölte.
2017. dec. 8. 13:29
 25/30 anonim ***** válasza:

Ezt már akkor kezelni kellett volna szerintem.

Azért mondtam hogy nem vagytok egymás "nagy ő"-i mert ez nem normális reakció volt egyikőtök részéről sem.

És ha neki te lennél a nyagy ő akkor nem csinálná ezt a sunyiskodást. Lehet szeretné elhinni hogy ez a kapcsolatmost az, de az ösztönös énjét nem tudja becsapni, és másfelé kacsingathat.

De egyszinte kedvel, és meg is szokott talán a szex is jó és ezért egyenlőre el van, de nyugodni nem bír.

Erre más értelmes magyarázatot nem tudok.

2017. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Mióta megy ez így, és mióta vagytok együtt?
2017. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

25-ös, köszi!


Nézzük más szemszögből: vannak olyan emberek, akik bár hűségesek, de nagyon nyitottak, pajtiózosak, és a másik nemmel is szívesen töltenek időt anélkül, hogy kialakulna bármi.

Ezt a srácot régebbről ismeri, mint engem, sosem volt közöttük semmi (ha lett volna elmondta volna, mert minden más esetben elmesélt mindent részletesen), csak mint embert kedveli, és pl vannak közös hobbik. Ugyanakkor nem találkoznak, jó 200 km választja el őket.


Ezzel nem lenne baj, csak én ugyebár féltékeny vagyok, mert régebben a kapcsolunk elején sajnos tett róla, hogy az legyek. Alapvetően egyenes ember, de tavaly a kapcsolatunk elején volt egy ámokfutása amibe engem is belerángatott, volt 1-2 lezáratlan ügye mellettem... akkor majdnem elhagytam, el is költöztem egy hétre.


Tavasszal tiszta lappal indultunk, és már már eljutottam oda, hogy megbízok benne, de ezek a beszélgetés törlések zavarnak. Volt akit azért törölt, mert a srác megtudta, hogy pár dolgot megtudtam róla, és ezen kiakadt. Volt akit azért, mert olyan dolgokat ír neki, pl Szépséges hercegnőnek nevezi, meg ilyenek. De nem akar tőle semmit a párom, egyszerűen csak pajtiznak, nincs szerelem meg ilyenek. Nincs rá oka, hogy rosszban legyenek, mert mint embert kedvelni.


Szokott elmondani dolgokat, de érzem, hogy néha nem. Most vagy tényleg azért, hogy ne terhelje a kapcsolatot ezekkel a "jelentéktelen dolgokkal", vagy tényleg sunyit. Mindig mondja, hogy az előző az igaz inkább.

2017. dec. 8. 13:47
 28/30 A kérdező kommentje:
26: Közel másfél éve, de az nem számít, mert ahogy előbb írtam utólag kiderült, hogy volt lezáratlan ügye.. számomra a kapcsolat inkább idén tavasztól kezdődik.
2017. dec. 8. 13:48
 29/30 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is az idén,akár én is felkakhattam volna ezt a kérdést.

A feleségem szintén nagyon sokat irogatott az egyik ismerősünknek,aki 13 évvel fiatalabb,mint ő,a nagy korkülönbség miatt az elején nem gondoltam semmi rosszra.A két pici gyerek mellett elüzengettek egymásnak a napi eseményekről ,a gyerekeről,de egy idő után a feleségem is törölte az üziket,ez már kezdett zavarni és amikor a gyerkőc játszott a feleségem mobiljával,én mellé ültem, láttam felvillani szivecskés emojikat ,amit a srác küldött,akkor sejtettem,hogy a kölyök részéről valami több van,mint szimpátia.A nejem erre csak annyit mondott,hogy a mai fiatalok már csak ilyenek.

Évek óta nem néztem bele a feleségem mobiljába,de ezután párszor belekukkantottam és számonra nem tetsző üziket láttam a srác részéről,amiből egy épp eszü ember egyből gondolja,hogy a srác belezúgott a feleségembe,de ő próbálja csak barátként kezelni.

Amikor találkoztam a sráccal közöltem vele,hogy vegyen vissza,mert ezek nem férnek bele egy házasságba.Ő tagadta a nyilvánvalót és én az orra alá dugtam az üzeneteit.

A feleségem azt mondta,hogy látja ,hogy a srác kicsit bekattant,de helyén kezeli a dolgokat,amikor személyesen találkoznak,akkor nem látja rajta ,csak írásban tett megjegyzéseket.

Pár hónap után már a srác nyiltan a feleségem szemébe mondta,hogy feküdjön le vele,mert ő az írásaival felvidította a két kisgyerek mellett.

Ekkor látta be a feleségem,hogy aki téged nem barátnak néz, azt nem lehet barátként kezelni.


Ahogy te is írtad,hatalmas veszekedéseket szül egy ilyen egy házasságba. A feleségemmel nagyon összevesztünk amiért belenéztem az üzijeibe(privát szférájába szerinte).

Én pedig azt sérelmeztem,hogy a család barátjának tartott harmadik személy miatt hazudozott nekem.

Szerintem ezeket a dolgokat mindig el kell mondani,ne jópofizzak már egy olyan emberrel,aki a hátam mögött meg akarja fektetni a feleségemet és csak azért kedveskedik velem,hogy közelebb kerüljön a kiszemeltjéhez.

Engem miért nem zavar,ha belenéznek a telefonomba?Mert nincs rejtegetnivalóm.

2017. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
29, Köszönöm, hogy leírtad. Nem találok szavakat..
2017. dec. 8. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!