Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt elmondanád a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elmondanád a párodnak vagy inkább nem, és titkolnád?

Figyelt kérdés

- Ha például valakinek megtetszel, megpróbál Veled kikezdeni azt elmondod a párodnak?

- Vagy nem is kezd ki Veled, csak érezteti a szimpátiát, és hogy szívesen megismerne jobban?

- Vagy mondjuk van egy barátod, akiről sejted vagy tudod is, hogy nagyon kedvel Téged, akár járna is Veled, de Te egyébként nem, mert barátként kezeled?

- Törölsz-e például olyan chat beszélgetéseket, melyekről tudod, hogy neccesek, ezért inkább kitörlöd nehogy véletlenül észevegye? Hogy miért necces az is érdekes lehet, Neked írtak olyat, vagy Te írtál olyat... vagy mindkettő :)



2017. dec. 8. 10:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Miert kene ilyen hulyesegeket elmondani?

Necces beazelgest nem szoktam irni. A tobbi pitianer dolog.

2017. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

a legtöbb ember sunyi, és titkolózik.


volt ilyenben részem, és felfedtem az illető gerinctelen faszi nőjének ezt a titkot, és milyen jól tettem!


persze őrjöngött a hülyéje, hogy miért kellett ezt megtennem.


és pont itt kezdődik a megcsalás, hogy szeretnéd, ha titokban maradna a párod háta mögött.

2017. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapok ajánlásokat azt nem osztom meg vele, mert alaptalanok lennének az esetleges féltékenykedései, elzsebelem ezeket magamnak egy piros pontnak.

Sms-t üzenetet felesleges törölnöm, mert nincs senkivel, fiu barátaimmal olyan csetelés amiből bármi rosszat ki lehetne következtetni. Ha olyan férfi érdeklődik aki tudom “akar valamit” annak rövid szavas “lekoptató” válaszokat vagy szélsőséges esetben válaszra sem méltatom (ez mindig attól függ ki mennyiből ért).

2017. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért titkolnám el ezeket? Én semmi rosszat nem csináltam attól, hogy másnak bejövök. A párom tökéletesen megbízik bennem, én simán elmesélem ezeket, ő annyit mond, hogy meg tudja érteni, aztán kész. Ha nagyon zaklat az illető, akkor megkérdez, hogy segítsen-e lekoptatni, aztán kész.

Nincs ebben semmi titkolnivaló.

Mondjuk nálunk tényleg nem lesz ilyen marhaságokból féltékenykedés, úgy biztos nehezebb..

2017. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Már mondtam olyat, hogy ez és ez a lány tetszett nekem őelőtte, és én is tetszettem neki, és rögtön elkezdett gyanusítgatni. Nem szabad elmondani, csak azt hogy ő az egyetlen, másra rá se néztél soha, ésnem is fogsz... Ő persze ránézhet más pasira...
2017. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

a kérdező kérdéseit amúgy tökre álnaivnak tartom.

ha te egy nő vagy, és van egy pasid, és az ihlette a kérdéseidet, nos, ugye nem gondolod, hogy a faszid nem adta titokban a lovat egy másik nő alá, hogy nem mondott olyan dolgokat, ami azt bizonyítja, hogy benne van a dologban, hogy bátorítja a nőt az érzéseiben??


mert az viszonylag ritka, hogy egy felnőtt, normális nő, csak úgy minden előzmény nélkül szerelmi üzeneteket küldjön valakinek.


a vásár mindig kettőn áll, és a faszik sokszor sárosak, és kettős játékot űznek, majd próbálják úgy beállítani, hogy ők az áldozatok, és nem akartak semmit.


aki ezt benyalja, az meg is érdemli, hogy megcsalják.


azt mondom, ha egy kapcsolatban minden a helyén van, szerelem, szex, érdeklődés, stb., akkor oda egy 3. fél nem szívároghat csak úgy be.


ha megtörténik, akkor az arról szól, hogy a párod és közted bibi van, amit nem akarsz észrevenni, orvosolni.

2017. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én a 4-es válaszíró álláspontján vagyok.

Egyrészről, a tiszta szeretetbe nem férhet bele ilyen jellegű titkolózás. Ha egy szerető pár egyik tagjára ráhajt valaki, akkor abban nem kellene hogy legyen semmi titkolni való, elmondható.

Viszont lehet olyan helyzet, hogy a félnek imponáló az új közeledés, esetleg még neki is tetszik az új "jövevény" és bár esze ágában sincs kikezdeni vele mégsem küldi el, hanem kedvesen megpróbálja barátsággá alakítani a helyzetet például. Vagy rosszabb esetben elkezd vele flörtölni.

Ezt nyilván a fél nem fogja elmondani, bevallani a párjának. És itt már el is kanyarodtam egy új témára, miért olyan fontos neki az új jövevény, miért imponáló a helyzet, stb... ez már róla szól.

2017. dec. 8. 10:27
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy a #4-es mondja, mi is elmeséljük egymásnak az ilyesmit. Nem kényszeresen, hogy elejét vegyük a féltékenykedésnek (egyikünk sem féltékeny), hanem csak úgy, mint érdekességet.


Amúgy meg:

>Veled

>Téged

>Te


A személyes névmásokat NEM írjuk nagybetűvel. Túlzó tiszteletteljesség, felesleges és kerülendő.

2017. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6-os!

"azt mondom, ha egy kapcsolatban minden a helyén van, szerelem, szex, érdeklődés, stb., akkor oda egy 3. fél nem szívároghat csak úgy be."

Tökéletesen egyet értek.


Egyébként férfi vagyok, a párom az aki üzeneteket törölget rendszeresen. Régebben elég nyitott természetű volt (még előttem). Engem szeret, és gyermeket tervezünk, de rendszeresen töröl bizonyos beszélgetéseket. Volt amit láttam, a kedves férfi barátja tündérkének meg mindenféle kedves kommunikációval kényezteti a páromat. A párom azt mondja barátok régóta, persze nyilvánvaló hogy a srácnak bejön, de zavaró, hogy nem koptatja le.


Mindig azzal nyugtatom magamat csak az számít, hogy a közeledéseket hogyan reagáljuk le, de ismerve a párom nyitott természetét, valamint az állandó üzenet törölgetéseit (hogy véletlenül se vegyem észre) elég zavaró.

2017. dec. 8. 10:33
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#8

Na igen, ezt se értem, hogy az ilyen "minek elmondani" stb párok nem beszélgetnek, hogy kivel mi történt aznap? :D

Én se azért mondom el, hogy hú majd akkor jól nem lesz féltékeny.. hanem mert megbeszéljük a nap eseményeit mindig.

2017. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!