Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt elmondanád a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elmondanád a párodnak vagy inkább nem, és titkolnád?

Figyelt kérdés

- Ha például valakinek megtetszel, megpróbál Veled kikezdeni azt elmondod a párodnak?

- Vagy nem is kezd ki Veled, csak érezteti a szimpátiát, és hogy szívesen megismerne jobban?

- Vagy mondjuk van egy barátod, akiről sejted vagy tudod is, hogy nagyon kedvel Téged, akár járna is Veled, de Te egyébként nem, mert barátként kezeled?

- Törölsz-e például olyan chat beszélgetéseket, melyekről tudod, hogy neccesek, ezért inkább kitörlöd nehogy véletlenül észevegye? Hogy miért necces az is érdekes lehet, Neked írtak olyat, vagy Te írtál olyat... vagy mindkettő :)



2017. dec. 8. 10:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egyik sem tortenhet meg. Parom van, igy semmilyen ellenkezo nemuvel nem kerulok olyan viszonyba, hogy ilyen dolgokat egyaltalan meg merjen velem osztani, ebbol kifolyolag nincsenek is ilyen beszelgeteseim.
2017. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
hát, nem akarlak elkeseríteni, de ha egy másik faszi ilyeneket ír neki, és párod ezt titkolja, törli, az bizony azt jelenti, h. nem közömbös neki, és azt is, h. biztosan nem tudsz mindenről.
2017. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Én azt mondom túl idealizáltad a kapcsolatodat, ragaszkodsz de nem ti vagytok egymásnak a "nagy ő"...


Talán pont a beszélgetőpartnere.


Jobb előbb felismerni az igazságot mint kábítanod magad hónapokig, hogy aztán hirtelen pofára es.



Az idődet semmi nem hozza vissza az hazugságban is el tud telni.



F27

2017. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

És ha csak azért nem mondja el vagy azért törli, mert 1) szerinte nincs jelentősége, mert engem szeret, Velem tervez 2) szerinte féltékeny típus vagyok (mondjuk erre korábban adott is okot amit leismert), ezért inkább el sem mondja, miket ír neki, hogy ne akadjak ki.


Elhiszem, hogy a sráccal nincs semmi, főleg hogy messze lakik, nem szexcsetelnek vagy ilyesmi, elvileg.. csak nem értem a titkolózás okát.

2017. dec. 8. 10:52
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A titkolozas oka annyi, hogy at vagy ba-szva eppen a palankon.
2017. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

ahogy mondja az uccsó mondja, át vagy baszva, ébresztő.

hogy lehetsz ennyire naiv, öncsaló??

szerinted ha téged szeret, úgy igazán, akkor más fasziknak irogat sunyiban, titokban, aminek a tartalmát te soha nem ismered meg?


szerinted mégis miről beszélgetnek, az időjárásról?


szerinted a nőd miért egy másik faszival osztja meg az érzelmi, lelki dolgait, miért nem veled?


létezik ám olyan, h. érzelmi megcsalás, olvass utána.


tudom miről beszélek, nő vagyok, és egy faszi eljátszotta ezt velem, úgy, h. barátnője van.


tettem róla, h. a nője megtudja, hogy milyen "ártatlan" dolgokról írt nekem a faszija.


szóval légy észnél, és ne ámítsd magad!

2017. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Lehet ezt mismásolni, de a titkolózás az titkolózás, így,akarod leélni az életed vagy megvárod amig még jobban elmélyül a kapcsolat netán bejön a gyerek?

Utánna még rosszabb lehet de te tudod.

De ha így "indul" egy kapcsolat akkor az már régen nem stimmel. Plusz a te bizalmad sincsen arányban a kételyeiddel..

Egy kapcsolatban nem kell titkolózni nem kell flörtölni nem kell 600 fiú haver akik össze akarnak jönni és feltalálták már a tiltást,törlést is.

A másik hogy talán nem a fb-n kéne élje az életét.

Most jobb híján jó vagy de ha csökken a vonzalom vagy kicsit unalmassá válik hogy nem jól megy a szekér akkor jön a pofára esés.

A titkolózás szerintem nagyon nem stimmel az meg főleg hogy tünteti el a nyomokat.


F27

2017. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

"zerinted a nőd miért egy másik faszival osztja meg az érzelmi, lelki dolgait, miért nem veled? "


Erre semmi bizonyíték nincs. Értem amit írsz, és ez valóban gáz dolog. De mi van ha erről szó sincs? Ha csak valóban engem nem akar bántani amiatt, hogy a másik srác (aki egyébként állítólag ilyen kis nyomika, 1x már majdnem bemutatta nekem, csak elhalasztódott).


A párom ahogy írtam nyitott kedves személyiség, elég szép is és ez a kettőség éppen elég ahhoz, hogy pikk pakk rárepüljenek a pasik. Régebben belement 1-2 ilyen helyzetbe, főleg amikor egyedül volt és rossz időszaka volt.. de azt mondja ebből már kinőtt, és nem veszélyeztetné a kapcsolatunkat semmi áron.

Ő úgy gondolja, ezzel én ne foglalkozzak. Azt mondja nem csal meg, a többi pedig nem számít.

2017. dec. 8. 11:09
 19/30 anonim ***** válasza:
84%
En is kedves vagyok, szep vagyok, vidam vagyok, de megsem repul ram senki, mert megvannak a hatarok, amiket felallitottam. Annyira naivan es ostoban hangzik, amit leirtal, hogy remelem, hogy meg te magad sem hiszed el...
2017. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"A titkolózás szerintem nagyon nem stimmel az meg főleg hogy tünteti el a nyomokat."


pontosan, igaza van a válaszadónak.


erről beszélek.

van egy titok a párod és a másik ember között, amiből te ki vagy zárva, és ami böki a fantáziádat, ezért írsz erre az anonim fórumra.

ha a titokképzésre igény van a párod részéről, az egyenlő a megcsalással.

mert energiát, érzelmeket von ki a kettőtök kapcsolatából, és osztja meg mással, ami csak rátok tartozna.

és a helyedben nem nyalnám be a nyomi a srác szöveget.

a legtöbb nő nem feccölne időt, energiát abba, h. nyomikkal levelezzen.


de elterelési stratégiának kiváló.


emlékszel, be sem mutatott neki.


láttad egyáltalán a fickót, mit tudsz róla?

2017. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!